Kış Düğünü Yapmanız İçin 5 Neden

2 dakika okuma süresi

Kış Düğünü Yapmanız İçin 5 Neden

Kış düğünü mü yoksa yaz düğünü mü? Hala karar veremediyseniz Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği kış düğünü kılavuzuna göz gezdirmenizde yarar var.

Kış düğünü mü yoksa yaz düğünü mü? Evlenmenize daha varsa Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği kış düğünleri kılavuzuna bir göz gezdirmenizde yarar var :)

Kış Düğünü Yapmanız İçin 5 Neden

düğün

Gelinlik ve Damat

Yaz aylarında yapılan düğünlerde ağır kıyafetler taşımak oldukça güç bir durum. Hem fotoğraf çekimi hem de eğlence derken kan ter içinde kalmanız oldukça olası. Bu yüzden kış düğünlerinde kat kat giyinmek hem sizin için hem de hava koşulları için oldukça yararlı alacaktır. Düğününüzü düşünürken gelinlik ve damatlık giymek oldukça heyecanlandırıcı değil mi?

düğün

Masraflar

Kış düğünleri yaz düğünlerine göre neredeyse yarı fiyatına. İstediğiniz tarihe rahatlıkla düğün yeri bulabileceğiniz gibi balayınızı da kış aylarında yapmak hem farklı hem de daha eğlenceli olacaktır. Kim balayında güneşlenmek yerine kayak yapmayı tercih eder ki? Düğününüzde farklılıklar olması akıllarda kalan bir düğün olmasını sağlayacak.

düğün

Makyaj

Yaz aylarında yapılan düğünlerde makyajlar ne kadar kalıcı olursa olsun hep bir şekilde atar ve fotoğraflarda kötü çıkmanıza kafayı ona takmanıza sebep olur. Oysa ki kış konseptli düğünlerde bu neredeyse imkansız. Üstelik yaz aylarında makyözler ya düğünlerde ya da tatilde oldukları için onları bulmanız neredeyse imkansız! Bu yüzden kış aylarındaki düğünlerde en iyi makyözle uygun bir fiyatta anlaşabilirsiniz.

düğün

Gelin Çiçeği

Düğününüzden sonra sizinle sonsuza kadar gelecek olan düğün çiçeğinizi kış aylarında daha rahat yaptırabilirsiniz. Kış aylarında gelin çiçekleri çeşitleri hem artıyor hem de uygun fiyatlara iniyor. Yaz aylarında canlı çiçekler yaptırarak sonradan kurumasını izleyebilirsiniz ancak kış aylarında canlı gibi duran yapay çiçekler oldukça gelişmiş bir şekilde çiçekçilerde sizi bekliyor olacak. Kalıcı bir düğün hatırasına ne dersiniz?

düğün

Eğlenceye Hazır Mısınız?

Yaz aylarında gürültü sebebi ile düğünler gece 23 sularında bitirilmek zorunda. Ancak kış aylarında yapılan düğünlerde mekan kapalı ya da şehre uzak bir yerde yapılacağı için ufak bir rica ya da makul bir ücret karşılığında düğün sürenizi uzatabilir ve gece yarılarını görebilirsiniz. Düğünden sonra bir after partye ihtiyacınız kalmayacak.

 

Peki siz düğününüz yaz düğünü mü yoksa kış düğünü mü olsun isterdiniz? Bizimle paylaşın :)

Yay Ve Balık Burcu İlişkisi Nasıl Olur?​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html