Kış düğünü yapmak için nedenler!

2 dakika okuma süresi

Kış düğünü yapmak için nedenler!

Kış düğünü yapmak için sebebiniz çok! Yazı geride bıraktık.Ama emin olun düğün sezonu tam gaz devam ediyor.

Kış düğünü yapmak için sebebiniz çok!

Yazı geride bıraktık.Ama emin olun düğün sezonu tam gaz devam ediyor.Hangi mevsimde olursa olsun  her mevsimlere göre de düğünlerin havası bir başka oluyor.Hele ki kış düğünlerinin avantajlarını görünce belki önümüzdeki yaza ertelediğiniz düğününüzü bu kışa alabilirsiniz! Nedense toplumda genel algı düğünlerin yazın olmasından yana.Sanki kışın günler çuvala girdi!

Oysaki yazın tüm düğün mekanları iki katı fiyat çeker,düğün yapmak istenilen mekanda yer bulunmaz,Hem gelinlik ve damatlıkla neden ter içinde gezinesiniz ki?Mis gibi kış ayı dururken neden illede yaz düğünü? Yaz düğünleri için ayırdığınız bütçeyle kışın hemen hemen iki düğün birden yapabilirsiniz.Hemde her şeyin en lüks haliyle! Ya da yine o harcamayla kışın güzel bir düğün ardıdan mükemmel bir balayına ne dersiniz? Yaz düğünü için ayırdığınız bütçeyle kışın peri masalını aratmayan bir düğünün hayali sizi de şimdiden heyecanlandırmıyor mu?

Hem zaten yazın yaptığınız düğünlerde davetlilerin çoğu yazlığında ya da tatil yörelerinde oluyor ve ne yazık ki sizin düğünlere katılamıyor.Ama kışın öyle mi? Tabi ki hayır! Kışın tüm davetli listenizi tam kadro düğününüzde görebilirsiniz.Ayrıca yaz düğünü davetliler içinde sıkıntı.Ne giyseler terleme problemiyle karşılaşacaklar saçlar bozulacak,makyajlar akacak ama tüm bu sıkıntılar kış düğünü ile ortadan kalkabilir! Yaz düğünlerinin çoğu açık alanda olduğu için yüksek sesli eğlence saatinin de kısıtlı olmasından dolayı düğün erken saatlerde bitmek zorunda kalıyor.Oysa kış düğünlerinde kapalı alanlarda isterseniz sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeniz  olası bir durum! 

Ayrıca fark yaratmak mı istiyorsunuz? O zaman nedne düğün fotoğraflarınız ormanda,kırda ya da sahilde olsun? Bunun yerine beyaz gelinliğinizle karlar içinde kuğu gibi süzülseniz? Bizce herkese orjinal görüntünüzle fark atarsınız! Ama tüm bunlara rağmen yok ben kış düğünü değil ille de yaz düğünü istiyorum derseniz ve parası neyse veririz yeter ki yaz düğünü olsun diyorsanız neden yurt dışında bir düğün olmasın.

Unutmayın ki bizde kış mevsimi olsa da sizin yaz düğünü yapabileceğiniz birçok ülke var. Mesela Avustralya'nın Sidney kentinde Opera Binası'nın gölgesinde sıcacık bir evlilik fotoğrafınız olabilir. 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/el-temizleyici-nasil-yapilir-12664.html