Kış Aylarını Sevmenin Yolları

1 dakika okuma süresi

Kış Aylarını Sevmenin Yolları

Sıcak yaz aylarının ardından soğuk havaların etkisiyle birlikte kış aylarına resmen giriş yaptık. Kış aylarını çok sevmesek de bu güzelliklerini unutmayalım dedik.

Kış aylarının etkisiyle birlikte sürekli yağmurlu ve kapalı havalar psikolojinizi etkileyebilir. Ancak kış aylarının kendine has güzelliği olduğunu hatırlatmak isteriz. Her ne kadar kalın kıyafetlerden, berelerden sıkılsak ta kış aylarını sevmek için nedenler hala var. Hele ki aylardan Aralık ise durum bambaşkadır :) Neler mi onlar?

Daha İyi Yaşam olarak sizlere kış aylarını sevmenin yollarını yazdık! Bakalım nelermiş..

-Aralık ayıyla birlikte bir yıl daha acısıyla tatlısıyla bitiyor. Yeni yıl demek yeni heyecanlar yeni dilekler ve daha fazlası.. Ancak yeni yıla girmeden son günlerin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Yapamadıklarınızı tekrar denemek için hala zamanınız var.

-Sosyal medyada dolup taşan yaz ve sonbahar fotoğraflarının yerini artık kar manzaraları alabilir. Kar topu eğlenceleri, kardan adamlar ve kar manzaraları.. Mutlu olmak için çok şey var!

-Tüm gün çalıştınız ve eve yorgun argın halde geldiniz. Yapmanız gereken tek şey sıcacık bir battaniyenin altına girip film keyfi yapmanız.

-Kış aylarının ardından baharın geldiğini unutmayın ve pozitif olun.

-Kış modasına uymasanız da kendiniz için güzel kıyafetler alın ufak tefek değişiklikler yapın.

-Yeni yıl için arkadaşlarınızla, ailenlenizle ya da sevdiklerinizle yılbaşı çekilişlerine katılmaya ne dersiniz? Bizce güzel fikir :)

-Belki de yeni yıl için iyi bir zam müjdesi alıp tüm yılı güzel geçirebilirsiniz. 

-Yeni yıl için tatil planları düzenleyip kaçamaklar yapmanın tam zamanı. Hem kafa dağıtmak hem de yeni yılı kutlamak için iyi bir fırsat olabilir.

-Yeni yıla sayılı günler kala geçmişi geride bırakın. Yeni yıl için yeni umutlar yeni projeler ve yeni hayallerin peşinde koşmaya odaklanın.

Kim demiş kış aylarında eğlence olmaz diye. Eğlenmek için her zaman güzel şeyler vardır. Yeter ki yaşam enerjinizi zirvede tutun..

Kış aylarını sevmeyenler için sizin önerileriniz neler? :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
Editör
Editör - 14/12/2016 14:25
çok güzel bir paylaşım
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html