Kirpiklere Göre Maskara Seçimi

1 dakika okuma süresi

Kirpiklere Göre Maskara Seçimi

Kirpiklere göre en uygun maskara seçimini merak ediyorsanız Daha İyi Yaşam sizler için önerilerini yazdı!

Kirpikleriniz için bir maskaraya dünyanın parasını verseniz de doğru maskarayı seçmediğinizde sonu hüsran olabilir. Kirpikleriniz cılız, kalın, kısa ya da uzun olabilir ama siz gelişigüzel bir maskara seçiyorsanız kirpiklerinizden güzel bir görünüm beklemeyin.

Kirpiklerinizi en güzel görünüme kavuşturmak için doğru maskara seçimi yapmalısınız. Zaman kaybetmeden işin püf noktalarını öğrenelim.

kirpik

Kirpiklere Göre Maskara Seçimi Nasıl Olur?

Kalın Fırçalı Maskara

Kirpikleriniz ince yapılıysa ve kalınlaştırmak istiyorsanız kalın fırçalı maskara kullanmalısınız. Kalın fırçalı maskara boyayı daha yoğun bir şekilde kirpiklerinize dağıttığı için kirpikleriniz daha dolgun bir görünüm kazanır. Özellikle kirpikleriniz uzun olup araları seyrekse mutlaka bunu kullanın.

Geniş Fırçalı Maskara

Bu ürün kalın fırçalı maskarayla hemen hemen aynı etkiye sahip. Ancak daha dolgun ve de tane tane kirpikleriniz olsun istiyorsanız bu tür bir maskara kullanmalısınız.

kirpik

İnce Fırçalı Maskara

Kirpiklerinizin dolgunluktan öte daha uzun görünmesini istiyorsanız ince fırçalı maskara işinizi görebilir. Bu özellikteki fırça kirpiklerinizi en dipten uca doğru daha uzun görünüm kazanmasını sağlar.

Süper İnce Fırçalı Maskara

Bu fırça kirpiklerinin birbirine girmesinden rahatsız olan kişiler için tasarlandı. Bu model hem kirpiklerinizi birbirinden ayırır hem de uzun ve tane tane bir görünüm kazandırır.

kirpik

Kıvrımlı Fırçalı Maskara

Eğer kirpiklerinizin boyu eşit değilse kıvrımlı fırçalı maskara sorununuzu çözebilir. Bu ürünü kullandığınızda kaşlarınızın boyu eşitlenir.

Dalgalı Fırçalı Maskara

Kirpiklerinizle topaklanma olmadan eşit miktarda maskara sürmek istiyorsanız bu ürünü kullanın. Kirpiklerinizde istediğiniz etkiyi sağlamak için kat kat sürmeniz gerekebilir.

Sizin maskara seçiminiz hangisi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html