Kır saçlı erkekler neden beğeniliyor?

1 dakika okuma süresi

Kır saçlı erkekler neden beğeniliyor?

Son yılların giderek artan görüşlerinden biri olan "kır saçlı erkekler"in daha çekici ve kadınlar tarafından daha çok tercih edildiği gözle görülüyor.

Son yılların giderek artan görüşlerinden biri olan "kır saçlı erkekler"in daha çekici ve kadınlar tarafından daha çok tercih edildiği gözle görülüyor. Peki gerçekten işin sırrı kırlaşmış saçlarda mı? Artık yaş tanımaksızın çoğu erkeğin saçları genetik hususlardan ve yaşanan bazı stresli olaylardan dolayı erkenden beyazlıyor olabilir.

Kır saçlı erkekler daha mı çekici?

Bu da doğal olarak o erkeğe anında bir olgunluk ve ağırlık kazandırıyor.Erkeğin kır saçlısı kadınların gönlünde taht kurmuyor değil.Hatta o kadar ki saçları beyazlaştığı için boyatan erkekler inanılmaz antipatik geliyor.

Kır saçlı erkekler neden beğeniliyor?

Kadınlar için maalesef saç boyatan erkekler ikinci plana atılıyor! Korumacı ve sahiplenici etkiyi kadınlar üzerinde çokça bırakan kır saçlı erkekler aynı zamanda karizmatik bir havada oldukları için baş tacı ediliyor. Bu yüzdendir ki son yıllarda özellikle genç nesilde hızla artan kır saçlı erkekler açlarını kendi haline bırakıyor ve boyatmıyor.

erkeklerAyrıca kır saçlı erkekler kadınlar tarafından sanki hayatın sillesini yemiş gibi göründükleri ve bunun uğruna saçlarında beyazlar belirdiği sandıkları için kır saçlı erkeklere daha çok şefkat göstererek yaralarını sarma isteği gibi bir isteğe kapılıyorlar.

Kırlaşmış saçların gizemi yavaş yavaş çözülürken saç boyatan erkeklerin saç boyatma nedenleri ise hala merak edilen bir soru. Peki sizce bir erkeğe kır saçlı olmak mı yakışıyor yoksa saçlarını boyatmalarını mı tercih ederdiniz? Ya da sizin kırlaşmış saç zaafınız neden var?

Erkeklerde erken boşalmanın nedenleri neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 5
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html