​Kır Düğünü İçin Saç Modelleri

2 dakika okuma süresi

​Kır Düğünü İçin Saç Modelleri

Hayatınızın aşkı ile en mutlu gününüzdesiniz. Rüya gibi bir kır düğünü saçı için hazır mısınız?

Her şey kusursuz, mükemmel bir doğa manzarası, konuklar heyecanlı ve damadımız harika görünüyor. Ancak sizi kuşkulandıran, kararsız bırakan şey saç modeliniz mi? Konuklarınız, müstakbel eşiniz ve ailenizle en mutlu gününüzü, bir kır düğünüyle yaşarken, gözlerin tamamen üzerinizde olmasını mı istiyorsunuz? Dert etmeyin, doğru yerdesiniz. Kır düğününde tercih edebileceğiniz birbirinden güzel modelleri yazımızda bulabileceksiniz. Siz kararsız ama bir o kadar da heyecanlı hanımlarımıza tavsiyelerimize geçelim.

Rüya gibi bir kır düğünü saçı için hazır mısınız?

 • Kır düğünü konseptlerinde genellikle saçlarınızı doğal topuz yapmanızı öneriyoruz. Ancak bu mutlu gününüzün coşkusu ve telaşı içinde topuzunuzun bozulmasını istemeyiz. Bu nedenle kuaförünüzü saçlarınızı iyi sabitlemesi konusunda uyarmalısınız.
 • Eğer topuz sevmiyorsanız ya da kafam rahat olsun istiyorsanız o zaman size önerimiz açık saç modellerini tercih etmenizdir. Düşünsenize etrafınız yeşil yeşil, kuşlar ötüşüyor, havada hafif bir esinti mevcut o halde saçlarınız neden o esintide uçuşmasın. Bu mükemmel doğa ortamında, uçuşan saçlarınız ile siz tüm doğal güzelliğinizle parlayacaksınız. Saçlarınızda şıklık ve ışıltıyı yaşatacak parça olarak ise, zarif saç tokaları ve çiçekli taçlar kullanabilirsiniz.

 • Rüya gibi bir düğün hayal ettiğinizi biliyoruz işte tam da bu yüzden size kır düğününüzde prenses gibi görünmenizi sağlayacak bir model tavsiye edeceğiz.  Tabii ki çiçekli örgü modellerinden bahsediyoruz. Örgülerinizi hafifçe gevşeterek doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu modeller ile hem hoş bir görüntü elde edecek hem de modayı takip ettiğinizi cümle aleme hissettireceksiniz.  Örgülerinizin arasına minik çiçek detayları ekleyerek kır düğününe yakışır bir gelin olacaksınız.

Etkileyici saçlarınız ile imza vakti

Ve beklenen an geldi, zarafetinizi konuşturmaya hazır mısınız? Tavsiyelerimize dikkat ettiyseniz harika bir görünüm elde etmiş ve düğün sezonunu açan en güzel gelin olarak hafızalara kazınmışsınızdır. Aklınızda bulunmalıdır ki sadece saçınız değil; elbisenizin, makyajınızın, aksesuarlarınızın uyumu şıklığınızı tamamlayacak olandır. Düğününüzde yaşanacak şıklık savaşına hazır mısınız? Merak etmeyin düğünün gözdesi her zaman gelindir. Güzelliğinizin farkına varın, saç modelinize güvenin ve “Evet çığlığınızla imzanızı atın. Baharı düğününüz ve ışıltınız ile karşılamanın keyfini çıkarmanız dileğiyle.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html