Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu

1 dakika okuma süresi

Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu

Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu'yla yaza hem enerjik hem de rahat bir giriş yapacaksınız. Kinetix’in sezon trendleri Daha İyi Yaşam’da!

Ayak sağlığı için kuşkusuz ayakkabı seçimi çok önemli. Gün boyu ayağınızın ve sizin huzur içinde olmanız için giydiğiniz ayakkabının kaliteli olması gerekiyor. İşte bu noktada Kinetix düşünmüş ortaya rahat ve esnekliği, aynı zamanda renkli ve dinamik tarzları bir araya getirmiş. Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu için ürettiği Kinetix Air, Kinetix Memory Foam modelleri oldukça popüler.

Kinetix İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’nda Trend Renkler

Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu'nda erkekleri çok memnun edecek renkler var. Neler mi bu renkler? Bordo, lacivert, kırmızı, beyaz gibi Kinetix’in moda renkleri bilginize. Yeni koleksiyonda ayrıca ayağın şeklini alan ve rahatlıkta sınır tanımayan modeller var. Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’yla adımlarınız hafifleyecek ve uzun yürüyüşlerin keyfini çıkaracaksınız.

Sezonun önde gelen modellerinde, bordo, yeşil, kırmızı gibi canlı renklerdeki keten ayakkabılar kendini gösteriyor. Bunları süet ve tekstil malzemelerin bir arada kullanıldığı tasarımlarda ise siyah, beyaz, bej ve kahve tonları takip ediyor.

Kinetix İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’nda Avantajlar

Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu terletmeyen, ayaklara nefes aldıran, delikli örgü modelleriyle sezona damga vuracak gibi.

Keyifli yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından biri de tabi de terlikler değil mi? Oh mis gibi rengarenk terliklerle yazın keyfini çıkarmaya aday olacaksınız beyler!

Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’nda ayrıca sırt ve spor çantaları sarı, mavi, lacivert, kırmızı tonlarıyla spor tutkunlarının gönlüne taht kuracak tarzdan.

Kinetix’in 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’nuna göz atmadan yaza hazırlık yapmayın deriz beyler! :)

Yaz geliyor ayakkabı modeli arayışındaysanız işte Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu

Kinetix 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nu nasıl buldunuz?

Erkeklere Microblading Uygulanabilir mi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html