Kinetix 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

2 dakika okuma süresi

Kinetix 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Her yaşa ve tarza hitap eden Kinetix 2017-2018 sonbahar-kış koleksiyonunu sizlerle buluşturuyor!

Yaz sezonuyla birlikte babet, sandalet gibi yazlık ayakkabılar Eylül ayıyla birlikte yerini artık spor tarzına bıraktı. Sıcak yaz günlerinin ardından sonbahar-kış ayakkabılarınızı şimdiden seçmek istiyorsanız sizler için süper bir önerimiz var: Kinetix 2017-2018 sonbahar-kış koleksiyonu!

Sonbahar-kış trendlerini ayağınıza getiren Kinetix bu sezon oldukça iddialı modelleri sizlere sunuyor. Bu modeller sonbaharda sizlerin olmazsa olmaz modelleriniz arasında yer almaya aday. Stil sahibi biriyseniz bu modellere göz atmadan yeni sezona giriş yapmayın!

Kinetix 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda Neler Var?

kinetixkinetix

Kinetix yeni sezon tasarımlarında yer alan fashion tarzı modelleriyle en yeni trendleri ayağınızda taşıyacaksınız.

kinetixkinetix

Yeni tasarımlarında en dikkat çekici detay havalı tabanları ve dikiş-bağcık detayları.

kinetixkinetix

Bu tabanlar sayesinde ayakkabınızın hafifliğini ve de esnekliğini her adım attığınızda yaşayabilirsiniz.

kinetixkinetix

Keyifli yürüyüşlerinize ek olarak sunduğu en trend renkler sizleri adeta büyüleyebilir.Kinetix kadın modellerinde ise sonbaharın en canlı renkleri hakim.

kinetixkinetix

Bu sezon kadınlar cool ve sportif olmanın keyfine doyamayacak. Sporu en konforlu hale getiren Kinetix kadın modelleriyle kadınlardan tam puan alabilir. 

kinetixkinetix

Kinetix 2017 sonbahar-kış koleksiyonunda bulunan Memory Foam modeller ayağın şeklini alarak gün boyu tam konfor sağlıyor.

kinetixkinetix

Sonbaharda yağmurların başlamasıyla birlikte en çok ihtiyaç duyulan suya dayanıklılık özelliği ise trekking ayakkabılarda bulunuyor.

kinetixkinetix

Fashion Athletic koleksiyonu modelleriyle çeşitli renkler deneyebilir, Kinetix’in Casual modelleriyle de klasik duruşunuza daha bir ağırlık katabilirsiniz.

kinetixkinetix

Sonbahar- kış koleksiyonunda sneaker modelleri unutmayan Kinetix, kürklü botlarıyla yeni sezona oldukça ön plana çıkıyor.

kinetixkinetix

Kısacası Kinetix bu sezon ayakkabı tasarımlarıyla her kesime hitap eden birbirinden güzel seçenekler sunuyor. O halde Kinetix’in 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na buyurun!

kinetixkinetix

Sizin tercihiniz hangisi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html