Kilolu Kadınlar İçin Güzellik İpuçları

1 dakika okuma süresi

Kilolu Kadınlar İçin Güzellik İpuçları

İster zayıf olsun ister kilolu her kadın güzel olmayı hak ediyor. Bu nedenle Daha İyi Yaşam olarak kilolu kadınlar için güzellik ipuçlarını yazdık!

Güzel ve şık görünmek istiyorsunuz ama kilolarınız bir türlü izin vermiyor mu? O halde kilolu kadınlar için derlediğimiz güzellik ipuçları yazımıza bir göz atın.

Yazımızı okuduğunuzda kiloluyken de güzel ve şık görünmenin mümkün olduğunu göreceksiniz.

Güzellikteki ilk kriter vücut yapınıza göre bakım yapmanız ve ona göre giyinmeniz. Kilolu bir bayan olabilirsiniz ancak uygulayacağınız birkaç güzellik tüyosuyla kilo probleminizi aşıp stil sahibi bir kadın olabilirsiniz.

Kilolu Kadınlar İçin Güzellik İpuçları

Saç Kesimi

Kilolu bir bayansanız yüzünüzü olduğundan daha şişman olmayan, gizleyen modeller tercih etmelisiniz. Kuaförünüze güveniyorsanız sizin için en iyi modeli seçebilir.

Kıyafet Seçimi

Kiloluyken güzel görünmek istiyorsanız sizi daha zayıf ve uzun gösteren modeller tercih etmelisiniz. Kıyafet modellerinde enine değil de dikine çizgili kıyafetler giyinin. Pantolonlarınızın dökümlü modeller olmasına dikkat edin.

Kıyafet Rengi

Kilolu bir bayansanız koyu renkli kıyafetler sizin için en ideali. Koyu renkler moralinizi bozan kilolarınızı en iyi şekilde saklar. Kilonuz eğer üst bölgedeyse düz renkte ve desenleri tercih edebilirsiniz. Kilonuz alt bölgedeyse koyu renkli pantolon ve eteklerle ve uzun desenli üst kıyafetlerle kapatabilirsiniz.

İhtişamlı Görünmek İçin Ne Yapmalı?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 2
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html