Kıl Tekniği İle Kaş Yapımı

1 dakika okuma süresi

Kıl Tekniği İle Kaş Yapımı

Son zamanların sık tercih edilen uygulamalardan biri de kıl tekniği ile kaş yapımı..

Bakımına önem veren ve daha güzel görünmek için yöntemler arayan kadınlarımız son zamanların modası olan kıl tekniği ile kaş yapımı yöntemini sık sık tercih eder hale gelmişlerdir. Bazı kaşlar alındıkları zaman gün geçtikçe küsmeye yenilenmemeye başlar, kaşlar azaldığı zaman ve yeniden çıkmamaya başladığı zaman yine imdada kıl tekniği ile kaş yapımı yetişmektedir. Öncelikle kıl tekniği nedir bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Kıl Tekniği Nedir?

Kıl tekniği tek kullanımlık steril iğneler ile istenilen bölgeye kıl şeklinde boyaların enjekte edilmesidir. Siz de kıl tekniği ile kaş yaptırmak istiyor iseniz kullanılan boyaların organik olup olmadığına dikkat etmeniz sağlığınız açısından önemli olacaktır.

Kıl tekniği başka bir adı ile kaş kontürü basit ve kısa bir zaman içerisinde kaşlara istenilen dolgunluğu ve görüntüyü vermeyi amaçlayan bir tekniktir. Kıl tekniği acısız bir işlemdir. Steril iğneler kullanılarak yapılan iğneli boyama işlemi sırasında ten ve kaş renginize uygun renkler tercih edilmekte olup tamamen fark edilmesi zor bir işlem yapılmaktadır.

Dışarıdan bakan bir kişi sizin kaşlarınızın doğal mı yoksa yapay mı olduğunu profesyonel olmadığı sürece anlayamaz. Kıl tekniği ile yapılan kaşlar iki hafta gibi kısa bir zaman içerisinde diğer kaşlar ile uyumlu bir hale gelecektir.

kıl tekniği

Kıl Tekniği Kalıcı Değil

Kıl tekniği ile yapılan kaşlar kalıcı değildir, dövme yaptırmak istemeyen hanımlar kıl tekniğini kullanabilirler. Kıl tekniği ile yapılan kaşlar ortalama üç aylık bir ömre sahiptir. Kıl tekniği yaptırır iken herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyor iseniz merdiven altı ve lisansı olmayan işletmelerden uzak durmanız gerekmektedir. Bu gibi yerleri tercih ettiğiniz zaman geri dönüşü olmayan sorunlar ile yüzleşmeniz kaçınılmaz hale gelecektir. Kullanılan iğnelerin tek kullanımlık olduğunu unutmayın ve uygulama sırasında dikkat ederek bu hataya engel olun.

Kıl tekniği yaptırmayı düşünüyor musunuz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html