Kendin yap : Konserve kutusundan çatal-kaşıklık!

1 dakika okuma süresi

Kendin yap : Konserve kutusundan çatal-kaşıklık!

Daha iyi bir yaşam ekibi, Kendin yap projeleri kapsamında konserve kutusundan çatal-bıçak nasıl yapılır ? sizler için derledik.

Kendin yap projelerinin uygulanma alanı her geçen gün daha da genişliyor. Kendin yap projeleri ile birlikte hem eski eşyalarınızın kullanım alanlarını genişletiyorsunuz hem maddi açıdan kar sağlıyorsunuz hem de yaratıcılığınız gelişiyor...

Üstelik de kendin yap projelerini uygulamak artık çok kolay! Nasıl mı? Birçok yerde fotoğraflı anlatımları ile her evde kullanılan ve eskiyen parçalarına yeni bir kullanım alanı buluyoruz!   Daha İyi Yaşam bugün sizlerle eski konserve kutularından çatal-kaşıklık yapımını anlatacak! Üstelik dilerseniz çatal-kaşıklık olabilen bu eski konserveler dilerseniz de kalemlik olarak da kullanılabilir. Yapmanız gereken her şey adım adım fotoğraflarda gösteriliyor. Eski konservelerinizi atmayın! Mutfak da yeni bir araç-gereç haline getirin...   elyapimi-bulasiklik   İşe ilk olarak konserve kutularını istediğiniz renkte boyayarak ya da desenli kağıt kullanarak başlayın. Boyanan konserve kutularını yan yana duracak şekilde genişlikte ve kutuların boyundan 5-8 cm uzun olacak bir tahta ile birleştirebilirsiniz. Bunun için kullanacağınız kare tahtanın boyamasını da yapmalı ve daha sonra tahta ve konserve kutusunda aynı hizada delik açarak o deliklerden çekiç yardımı ile vida geçirip tahta ve kutuyu birbirine bağlayın. İsterseniz aynı işlemi tahtanın diğer tarafında da uygulayabilirsiniz. Çok kolay değil mi? Eğer sizde hem maddi açıdan kar sağlamak hem de yaratıcılığınızı geliştirmek istiyorsanız mutlaka evinizde bir kendin yap projesi gerçekleştirmelisiniz. Eski konserve kutularından çatal-kaşıklık yapmakla başlamaya ne dersiniz?      

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html