Kayınvalideyi Süper Taktiklerle Etkileme Yolları

2 dakika okuma süresi

Kayınvalideyi Süper Taktiklerle Etkileme Yolları

Kayınvalidenizle nasıl baş edeceğinizi bilmiyorsanız sizler için derlediğimiz kayınvalideyi süper taktikle etkileme yolları yazımıza davet ediyoruz..

Tüm zamanların bilinen bir gerçeğidir ki gelin-kaynana çoğu zaman anlaşamaz. Kabul edelim ki bazı kayınvalideler adamı çileden çıkarır ama kocanızın hatırına idare edersiniz. :) Gelin kaynana tartışmaları arasına sıkışmış biri varsa o da eş oluyor bu arada. Ne yapsın ki bir yanda annesi diğer yanda karısı. :) Aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık misali..

Biz de toplumumuzu yakından ilgilendiren bu konuyu yakın markajımıza aldık ve gelinlerin işine yarayacak birkaç taktik yazmak istedik. Bu taktiklerle kayınvalidenizi etkilemeyi bırakın eşiniz bile mest olur bizden söylemesi :) Hmm, artık başlasak mı ne çok heyecanlandık..

Kayınvalideyi Süper Taktiklerle Etkileme Yolları

Kayınvalidenizi etkilemek için gelinlere biraz iş düşüyor başından belirtelim de! :)

Kocanızı Sevin ve Eşinizi Şikayet Etmeyin

Kayınvalidenizi etkilemenin en temel yollarından biri de kuşkusuz oğlunu sevmekten geçiyor. Hiçbir kayınvalide oğlunu çekiştiren oğlundan memnun olmayan gelinlerden hoşlanmaz. Tabi bazı anlayışlı kayınvalideleri olayın dışında tutuyoruz :) Siz siz olun eşinizi kayınvalidenize şikayet etmeyin!

Ziyarete Gittiğinizde Yardım Edin

Kayınvalideye ziyarete gidip te oturan gelini hangi kayınvalide sever ki! :) Aman diyelim gelinler kayınvalidenize gittiğinizde ufak tefekte olsa bir şeyler yapın. Sonra arkanızdan demesin misafir gibi oturdu gitti diye..

Kayınvalidenizle Birlikte Alışverişe Çıkın

Yaşlı diye sakın onunla gezmemezlik yapmayın. Her kayınvalide geliniyle birlikte bir şeyler yapmak ister. Eşinizin annesi sonuçta, istemeseniz de arada böyle şeyler yapın gelinler. Bunlar size ekmek-su olarak geri dönecek.

Güzel Görünmekten Ödün Vermeyin

Her ne kadar kayınvalideler oğullarını sizden kıskansa da bakımlı ve güzel görünen gelini dahaçok severler. Bakımlı ve güzel görünmekten ödün vermeyin!

Kibar ve Yumuşak Olun

Kayınvalidenizle iletişim kurarken asla inatlaşmayın. Kırılmışlıklarınızı bir kenara bırakıp öyle muhabbet edin. Ha bir de sizi tanıştırdığı kişilere karşı da kibar olmayı eksik etmeyin.

Güzel Yemekler Yapın

Kayınvalidenizi etkilemek istiyorsanız önceklikle güzel yemek yapmayı bilmelisiniz. Çünkü karşısında gelin olarak oğluna yeterli birini görmek ister.

Yalan Söylemeyin ve Siz Olun

Kayınvalidenizi etkilemek istiyorsanız asla yalan söylememeniz gerekir. Bir de kayınvalideler yapmacık olan gelinlerden hiç hoşlanmaz bilginize.

Kayınvalidenizi Babaanne Yapın

Oğlunu evlendirdikten sora kayınvalidelerin en büyük hayali babaanne olmak. Size ne zaman çocuk yapmayı düşündüğünüzü soruyorsa bilin ki artık dilinden kurtulamazsınız.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere kayınvalideleri süper taktiklerle etkileme yollarını yazdık. Bu konuda sizin önerileriniz neler bakalım?

Evlilik Terapisi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html