Kasımda Gezilecek 5 Yer!

2 dakika okuma süresi

Kasımda Gezilecek 5 Yer!

Tüm yaz çalışıp gezmeye fırsatı olmayanlara Daha İyi Yaşam olarak sonbaharda gezilebilecek yerleri sıraladık. İşte kasımda gezilecek 5 yer..

Yazıyla kışıyla her köşesi ayrı güzellikte olan ülkemize bir de böyle bakın. İster günübirlik ister hafta sonu için gidebileceğiniz en güzel gezi yerlerini bir araya getirdik. Kasım’da nereye gidilir demeyin! Gezi için sonbaharın tadı bir başkadır.

Romantik takılmak isteyen çiftlere, ailecek bir hafta sonu kaçamağı ya da arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiz gezi yerleri için Kasım’da gezilecek yerler listemizden bakabilirsiniz.  

İşte ülkemizde sonbaharda hatta Kasım’da gezilecek görülecek yerler:

AĞVA

İstanbul’a yakın mesafede olsa da doğallığını yitirmeyen nadir gezi yerlerinden biri. Yeşilliğin verdiği huzur ve kendine has mekanlarıyla sizi adeta büyüleyecek. İstanbul’da yaşayanlar için günübirlik gitmek mümkün.  Sevgilinizle ya da yeni evliler için oldukça romantik bir gezi yeri.

Göksu derelerinin buluştuğu yeşilin her tonunu burada görmeniz mümkün. Ayrıca çeşitli restoran seçenekleriyle kendinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.  Ağva’ya gittiğinizde bisiklet kiralayabilir, yürüyüş parkurlarında terkking yapabilirsiniz.  Eminiz gittiğinize pişman olmayacaksınız. Gezi için önerebileceğimiz ilk yer diyebiliriz.

POLONEZKÖY

Kirazıyla meşhur olan Polonezköy doğal havasıyla başınız dönebilir. Temiz ve ferah havasının yanı sıra doğal güzellikleriyle de ünlüdür.  İstanbul sınırları içinde olan Polonezköy’de güzel mekanlarda yemek yiyebilir ve sonbaharın hakim olduğu yapraklar arasında yürüyüşler yapabilirsiniz. Hatta her fırsatta gitmek isteyeceğiniz güzel bir gezi yeri.

SAPANCA

Günübirlik gezi düşünenler için ideal bir yer olan Sapanca’yı kasımda gezilecek yerler listenize ekleyin deriz.  Yeşilin ve maviliğin buluştuğu yer olan Sapanca doğallığına toz kondurmuyor. Sapanca’da su sporları ve balıkçılık gibi eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Ailenizle gezi için güzel bir hafta sonu geçirmek isteyenler için de oldukça tatmin edici bir yerdir.

ABANT

Doğanın bütün güzellikleri içinde barındıran ve huzur veren havasıyla tüm tatilcileri memnun edecek güzellikte bir gezi yeri. Biraz uzak bir yere gitmek isteyenler için ideal bir gezi yeri diyebiliriz. Abant’ta her türlü aktivite yapabilirsiniz. Kitabınızı alıp göl kenarında okuyabilir, uzun yürüyüşler yapabilir ve isterseniz faytonla değişik yerler keşfedebilirsiniz. Şehir dışından gelenler için rahat bir konaklama imkanı mevcuttur.

KAZ DAĞLARI

Çanakkale-Balıkesir sınırları içinde yer alan Kaz dağları deniz ve orman manzarasının buluştuğu bir yer.  Yaprak döken ağaçları görmek ve uzun yürüyüşler yapmak için değerlendirebilirsiniz. Şelalelerden akan suyun sesi ruhunuza iyi gelecektir.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere Kasımda günübirlik ya da 1-2 günlük tatillerde kaçamak yapmanız için bu güzel yerleri sıraladık. Sizin öneriniz nedir?

Çocuklarımızı Hangi Müzelere Götürebiliriz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html