Kasım Ayının Burçlar Üzerindeki Etkileri!

4 dakika okuma süresi

Kasım Ayının Burçlar Üzerindeki Etkileri!

Astrolog Barış Özkırış Kasım ayının burçlar üzerindeki etkilerini açıkladı..

Gezegenlerin burç geçişleri ve ay fazları

•             Merkür: 12 Kasım tarihine kadar akrep burcunda, sonrasında yay burcunda

•             Venüs: 12 Kasım tarihine kadar yay burcunda, sonrasında oğlak burcunda

•             Mars: 09 Kasım tarihinden itibaren kova burcunda

•             Dolunay: 14 Kasımda boğa burcunda

•             Yeniay: 29 Kasımda yay burcunda

KOÇ:

Ayın ilk yarısında kredi, borç ve ortak yatırım konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Uzun zamandır ertelediğin bir ameliyat varsa, bu ay gerçekleşebilir. Ayın ikinci yarısında kariyerinle ilgili fırsatlar seni bekliyor olacak. Terfi edebilir veya yeni bir işe girebilirsin. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında maddi konularda daha temkinli olmalısın. Ay boyunca arkadaşların ile iletişim kurarken kavgacı bir tutum sergilememen gerekiyor.

2016 Kasım Ayı Koç Burcu

BOĞA:

Ayın ilk yarısında evlilik ve ortaklık ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa, belki de uzun bir ilişkiye adım atmanın tam zamanı! Ayın ikinci yarısında yurtdışı bağlantılı işlerin ve akademik kariyerin ile ilgili fırsatlar yolda. Uzun zamandır gitmek istediğin bir ülkeye yolculuk yapabilirsin. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında sağlığın konusunda temkinli olmalısın. Ay boyunca patronun ile iletişim kurarken güç savaşından kaçınmalısın.

2016 Kasım Ayı Boğa Burcu

İKİZLER

Ayın ilk yarısında iş hayatın ile ilgili önemli kararlar ve başlangıçlar seni bekliyor. Ayrıca evine bir evcil hayvan alabilirsin. Ayın ikinci bölümünde ise, maddi konularda oldukça avantajlı olacaksın. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında dost sandığın bazı kişilerin ihaneti ile karşı karşıya kalabilirsin. Ay boyunca hukuki davalar konusunda temkinli olmalısın. Yüksek eğitimin ile ilgili atılımlar yapabilirsin.

2016 Kasım Ayı İkizler Burcu

YENGEÇ:

Ayın ilk yarısında yeni bir aşk ilişkisine başlayabilirsin. Eğer evli ise çocuk yapma kararı alabilirsin. Yaratıcılığın çok yüksek olacağı için sanata yönelik faaliyetler de bulunmanın tam zamanı! Ayın ikinci yarısında, ortaklık ve sözleşme konusunda harika fırsatlar seni bekliyor. Ancak 14-16 Kasım arasında sosyal çevren ile ilgili sürtüşmeler çıkabilir. Ay boyunca maddi konulara yönelik inisiyatif kullanman gerekebilir.

2016 Kasım Ayı Yengeç Burcu

ASLAN:

Ayın ilk yarısında yeni bir ev almak için girişimde bulunabilirsin. Ayın ikinci yarısında iş hayatın ile ilgili güzel fırsatlar seni bekliyor olacak. Diyete ve spora başlamak için de gayet uygun bir dönem. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında patronların ile iletişim kurarken güç savaşına girmemelisin. Ay boyunca evlilik ve ortaklık konusunda inisiyatif kullanabilirsin.

2016 Kasım Ayı Aslan Burcu

BAŞAK:

Ayın ilk yarısında yeni bir eğitime başlayabilirsin. Ayrıca yurtiçi seyahate çıkmak için doğru bir dönemdesin. Ayın ikinci yarısında aşk hayatın konusunda avantajlısın. Sevgilinle romantik zaman geçirebilirsin. Eğer yalnızsan hayatına yeni biri girebilir. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında hukuki konulara yönelik daha temkinli olmalısın. Ay boyunca günlük rutin işlerinle uğraşmak seni yorabilir.

2016 Kasım Ayı Başak Burcu

TERAZİ:

Ayın ilk yarısında maddi konulara ilişkin önemli kararlar alabilirsin. Ayın ikinci yarısında ise, yeni bir ev alman veya mevcut evi dekore etmen mümkün. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında kazalar konusunda temkinli olmalısın. Ay boyunca aşk hayatına yönelik inisiyatif kullanabilirsin. Belki de uzun zamandır açılmak istediğin kişi ile konuşmanın zamanı geldi.

2016 Kasım Ayı Terazi Burcu

AKREP:

Ayın ilk yarısında yepyeni başlangıçlar seni bekliyor olacak! Hayatın her alanına yönelik girişimde bulunabilirsin. Ayın ikinci yarısında özellikle sözleşmeler konusunda avantajların olacak. Ancak 14-16 Kasım tarihleri arasında evlilik ve ortaklık konusunda temkinli olmalısın. Ay boyunca ev almaya yönelik inisiyatif kullanabilirsin.

2016 Ekim Ayı Akrep Burcu

YAY:

Ayın ilk yarısında ruhsal çalışmalara vakit ayırmak için harika bir dönemdesin. Artık eski kalıpları kırmanın yenilenmenin zamanı geldi. Ayın ikinci yarısında maddi fırsatlar seni bekliyor olacak. Ancak 14-16 Kasım arasında sağlığın konusunda daha temkinli olmalısın. Ay boyunca kardeşlerinin bazı sorunlarını halletmen gerekebilir.

2016 Kasım Ayı Yay Burcu

OĞLAK:

Ayın ilk yarısında yeni bir sosyal çevre edinmen mümkün. Önemli sosyal aktiviteler içinde yer alabilirsin. ayın ikinci yarısında her konuda önemli avantajlar seni bekliyor. Ancak 14-16 Kasım arasında aşk hayatın konusunda daha temkinli olmalısın. Sevgiline karşı daha empatik olmalısın. Ay boyunca maddi konulara yönelik inisiyatif kullanabilirsin.

2016 Kasım Ayı Oğlak Burcu

KOVA:

Ayın ilk yarısında kariyerine yönelik önemli kararlar alabilirsin. Ayın ikinci yarısında kendine vakit ayırman mümkün olacak. Gereksiz bağımlılıklardan arınmanın tam zamanı! 14-16 Kasım arasında ev hayatına ilişkin stres gündemde olabilir. İkilemleri sakince çözmelisin. Ayrıca ay boyunca öfkeni etkin yönetmelisin.

2016 Kasım Ayı Kova Burcu

BALIK:

Ayın ilk yarısında akademik kariyerin ve yurtdışı bağlantılı durumlar ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Ayın ikinci yarısında, yeni bir sosyal topluluğa girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin. 1 4-16 Kasım arasında iletişim kurarken daha objektif olmalısın. Alınganlıktan uzak durmanda fayda var. Ay boyunca ruhsal çalışmalar ile akışta kalabilirsin.

2016 Kasım Ayı Balık Burcu

Astrolog Barış Özkırış

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html