Kartpostallar Teknolojiye Ayak Uydurdu

1 dakika okuma süresi

Kartpostallar Teknolojiye Ayak Uydurdu

En son ne zaman bir kartpostal aldınız veya gönderdiniz? Büyük ihtimalle hatırlamıyorsunuz. Kutudan kartpostalları çıkartın, Daha İyi Yaşam yazıyor!

En son ne zaman bir kartpostal aldınız veya gönderdiniz? Büyük ihtimalle hatırlamıyorsunuz. Eskiden sevgi ve saygının göstergesi olan pullu kartpostallar şimdilerde yerini kısa mesaj ve Twitter'a bıraksa da kartpostallar küllerinden doğdu.

sosyal

Web 2.0′ın ilk döneminde çok sayıda farklı uygulamayla tekrar popüler olan kartpostal olayına sosyal öğe katan yeni bir internet girişimi açıldı. SosyalPosta.com adresinde yayınına başlayan girişim sayesinde artık kendi sosyal kartpostallarınızı istediğiniz an internet üzerinden göndermeniz mümkün olacak.

SADECE 1 TL

SosyalPosta, AktifBank tarafından 'yeni nesil kartpostal gönderme servisi' olmak üzere kurulmuş bir girişim ve Useful İş Geliştirme Ajansı bu projede görev almış. SosyalPosta ile sadece 1 Türk Lira’sı karşılığında Türkiye’nin istediğiniz yerine PTT güvencesiyle kartpostallar gönderebiliyorsunuz. Kartpostalları sosyalleştirilen yanı ise, tamamen size odaklı olması. Facebook ya da Instagram hesabınızı SosyalPosta.com’a bağlayarak, burada kendi çektiğiniz fotoğrafları kartpostalların üzerine bastırabiliyor, ya da yine kendi çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan yükleyerek sevdiklerinize kendi çektiğiniz fotoğrafları, dilediğiniz mesajla gönderebiliyorsunuz.

ÜÇ ADIMDA KARTPOSTAL

SosyalPosta’da kendi hesaplarınızdan aktaracağınız fotoğrafların yanı sıra, hazır tebrik ve kutlama kartpostallarını da sevdiklerinize göndermek için kullanabiliyorsunuz. Kartpostallarınızı 3 kısa adımda oluşturabiliyorsunuz. Yani sipariş vermek oldukça basit ve hızlı. Bir e-ticaret sitesi için oldukça önemli olan bu konu, SosyalPosta‘da başarılı kurgulanmış. Zahmetsizce siparişinizi verebiliyorsunuz. Bununla birlikte PTT ortaklığının katkısının da ekonomik fiyatlandırmaya etki etmiş olduğunu düşünüyorum. Sadece 1 TL karşılığında Türkiye’nin dilediğiniz bölgesine kartpostal gönderebiliyorsunuz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı