Karlar Ülkesi Keskin Color Ürünlerinde!

1 dakika okuma süresi

Karlar Ülkesi Keskin Color Ürünlerinde!

Karlar Ülkesinin Güzel Kraliçesi Elsa Keskin Color farkıyla kızların hep yanında! Okulların başlamasına sayılı günler kaldı.

Çocuklar tüm yaz yaptıklarını diğer arkadaşlarına anlatmak için sabırsızlanıyor! Ayrıca çocukları sabırsızlandıran bir durum daha var.

O da yeni eğitim döneminde okulda onlara eşlik edecek olan Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa ve kardeşi Anna.Kırtasiye sektörünün önde gelen isimlerinden olan Keskin Color "Frozen" filminin karakterleriyle süslenmiş ürünleri ve 50 yıllık deneyimiyle bu eğitim sezonunda da yine çocukları özellikle de kız çocuklarını bekliyor.

elsa

Ülkemizde "Karlar Ülkesi" olarak bilinen aslında orjinali "Frozen" olan Walt Disney'in müzikal animasyon filminin çok sevilen ve beğenilen karakterleri; Karlar Kraliçesi Elsa ve onun cesur kız kardeşi Anna ve çocukların belki de en sevdiği en iyi kalpli kardan adam olan Olaf Keskin Color'un kırtasiye ürünleri sayesinde çocuklarla buluşuyor!

Resim defteri,dosya,bloknot,resim çantası,ders programlı defter ve etiketin aralarında bulunduğu bir çok ürünle bu yıl okula gitmek daha da keyifli bir hal alacak! Çocukların kalbinde taht kuran karakterler okul hayatlarında onlara eşlik ediyor. Keskin Color, ürünlerinin tamamı sağlık testlerinden geçerek üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. lisanslı “Frozen” koleksiyonu da bu ürünler arasında.

karlar ülkesi

Haydi çocuklar anneler-babalar Keskin Color’ın “Frozen” "Karlar Ülkesi" koleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor. www.keskincolor.com

Keskin Color_Frozen Serisi 10  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html