Kanlı ay tutulması ve burçlara etkileri Daha İyi Yaşam'da!

1 dakika okuma süresi

Kanlı ay tutulması ve burçlara etkileri Daha İyi Yaşam'da!

28 Eylül'ü yani bugünü sabırsızlıkla bekleyenler saat 03.00-06.00 saatleri arasında 33 yılda bir gerçekleşen muhteşem doğa olayına tanık olma şansını yakaladılar!

Herkesin merakla beklediği kanlı ay tutulması bugün gerçekleşti! 28 Eylül'ü yani bugünü sabırsızlıkla bekleyenler saat 03.00-06.00 saatleri arasında 33 yılda bir gerçekleşen muhteşem doğa olayına tanık olma şansını yakaladılar!

Bu muhteşem doğa olayına canlı tanıklık yapamayanlar da olabilir... 

Kanlı ay tutulması tekrar 33 yıl sonra gerçekleşecek...

33 yılda bir gerçekleşen bu doğa olayının gökyüzünde görsel bir şov sunmasının yanında yıldız haritası için ayrıca önem taşıdığını söylememize gerek var mı?

Kanlı ay tutulması ve burçlara etkilerini Daha İyi Yaşam sizler için kaleme aldı!

Değişimlere ve duygu patlamalarına karşı hazırlıklı olun!

Kanlı ay tutulması, başlangıçların ve bitişlerin habercisi olarak yorumlanıyor.

Büyük değişimleri de beraberinde getiren kanlı ay tutulması tutulmadan 2 gün önce etkisini göstermeye başlayarak sonraki 3 günde aynı etkiyi koruyor.

Aşk yaşantılarında ani değişebilen duygu iniş çıkışları olabilir. Ya tamam ya devam kararını almak için en ideal zamandır...

Ayrıca; gizli olan olayların ortaya çıkması,karar aşamasında olan olayların bir karara bağlanması,yeni bakış açılarıyla yön bulacak kararlar almak için de en ideal zamandır.

Özgürlük isteğinizin artacağı bu döneme hoş geldiniz!

Kanlı ay tutulması beraberinde romantizmi alıp götürürken gerçekçilik duygunuzun artmasına sebep olacak. Ayrıca bu dönemde özgürleşmek istemeniz de çok doğal!

Bu süreç aynı zamanda,ilişkinize durup dışarıdan bakmanız açısından da oldukça faydalı bir dönemdir. Olaylara karşı soğukkanlı ve sağduyulu yaklaşmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple mantıklı ve doğru kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz...

Kanlı ay tutulması en çok yeniden doğmak isteyenlere yarayacak!

Bu dönemde büyük değişimlere ve eski defterleri kapatmaya hazırlıklı olun!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html