Kan Grubu Diyetiyle Zayıflayın!

1 dakika okuma süresi

Kan Grubu Diyetiyle Zayıflayın!

Size uygun diyeti yapmanın veriminin daha yüksek olacağı belirtilirken kaliteli bir yaşam için de püf noktalara dikkat etmeniz öneriliyor.

Diyet Uzmanı Diyetisyen Hilal Mutlu, her bünyenin farklı yollarla forma girebileceğine dikkat çekti.

Herkesin birbirinden farklılık gösteren onlarca özelliğini göz ardı etmemek gerektiğini belirten Mutlu,konu diyet olunca da aynı tutumun sergilenmesi gerektiğini belirtti.

0 kan grubu olan bireylerin; et ve balık ağırlıklı beslenmeleri gerektiğine vurgu yaptı. Süt ürünleri,tahıllar,armut,portakal ve kivi gibi meyveler bu kan grubundaki insanların kilo almasını hızlandırmakta. Deniz ürünleri,erik,mango ve kiraz gibi besinler de kilo vermelerini hızlandırıyor.

A kan grubu olan bireylerin; et ve süt ürünleri bu kan grubundaki insanlara hızla kilo aldırırken, soyalı ve bitkisel ürünler kilo vermelerinde yardımcıdır. Eti ve balık ürünlerini tüketirken özenli davranmaları gerekir.

B kan grubu olan bireylerin; Kırmızı et tüketimi bu bireyler için önem taşırken beyaz eti daha az tüketmelerinde fayda vardır. Süt ve süt ürünlerini hiç çekinmeden tüketebilecek tek gruptur. Çavdar,mısır ve buğdaydan uzak durmaları tavsiye ediliyor.

AB kan grubundaki bireylerin; Hindi eti dışında ki etleri en az şekilde tüketmeleri gerekmektedir. Sebze ve deniz ürünleri kilo vermelerinde yardımcıdır.

Size uygun diyeti yapmanın veriminin daha yüksek olacağı belirtilirken kaliteli bir yaşam için de püf noktalara dikkat etmeniz öneriliyor. Yani doğru diyetin sırrı kan grubunuzda saklı olabilir!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html