Kafa dinlemek isteyenler için huzurlu yerler

1 dakika okuma süresi

Kafa dinlemek isteyenler için huzurlu yerler

Daha iyi yaşam sizler için dünyanın dört bir yanından huzurlu yerler arşivi yaparak fotoğraflardan bile huzurlu olmanızı temenni ediyor!

Büyük şehirlerde yaşayan insanlar özellikle de yoğun iş temposu içindeyse eğer ya erken yaşta emekliliğin hayalini kurarlar ya da hafta sonlarını ve en ufak boş vakitlerini gürültüden sesten uzak kafa dinleyebileceği doğayla baş başa kalabileceği huzurlu yerler arayışında olurlar.Her yeri beton ve insan olarak görmekten sıkılan şehir insanlarının bu arayışı çok yerinde bir davranış halini alıyor.

Fakat İstanbul ve diğer büyük şehirler için bu durum pek mümkün değil.Bunun yerine yapılabilecekler tabi ya yurt içinde sahil ya da dağ tarafların küçük bir kasaba ya da köye gidip orada bir süre vakit geçirmek ama eğer tamamen uzaklaşmak istiyorsanız kesinlikle yurt dışına açılmalı oranın güzelliklerini keşfetmelisiniz.

Bazen tablo ya da fotoğraflarda rastladığımız "ah keşke orada olabilseydim"dedirten huzurlu yerler gerçekten de dünya üzerinde mevcut.İnanılması zor bu tablo gibi yerler görenleri kendine hayran bırakarak bir kaç dakika boyunca alıp bambaşka yerlere götürüyor.

Daha iyi yaşam sizler için dünyanın dört bir yanından huzurlu yerler arşivi yaparak fotoğraflardan bile huzurlu olmanızı temenni ediyor! İşte huzur dolu o yerler umarız günün birinde gerçekten bu mekanlarda bulunabilir hayalini kurduğunuz o sakinliği ve dinginliği sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Oregon-ABD oregon abd  

Washington-ABD  

WASHİNGTON

  Arkansas-ABD  

ARKANSAS abd

  Portland-ABD  

şehir

  Tennessee - ABD  

Tennessee

    Placid Gölü-New York

LakePlacid new york

  Alaska

alaska      

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/el-temizleyici-nasil-yapilir-12664.html