Kadınların Erkeklerde Aradığı 4 Özellik

2 dakika okuma süresi

Kadınların Erkeklerde Aradığı 4 Özellik

Kadınların erkeklerde aradığı özellikleri öğrenerek karşı cinsinizi daha kolay etkileyebilirsiniz!

Her kadın için beğenilmek ve çekici bulunmak ne kadar önemliyse erkekler içinde en az o kadar önemli. Kadınların erkeklerde çekici bulduğu özellikleri bilmiyorsanız işiniz biraz zor demedi demeyin. Sonra ıssız adam gibi dolaşıp neden yalnızım diye kendi kendinizi sorgularsınız. Halbuki birkaç adımla kadınların gönlünü fethedebilirsiniz.

Arama motorlarında kadınları etkileme yollarını araştırdığınız fark ettik ve Daha İyi Yaşam olarak sizlere bu içeriğimizi yazmak istedik. Sizde de bu özellikler varsa ya da bunları hobi edinmek isterseniz hayatınızda her şey farklı olabilir beyler! :) Bir kadını etkilemek için neler mi gerekiyor?

İşte kadınların erkeklerde aradığı 4 özellik sizlerle..

Kişisel Bakıma Önem Vermek

Kadınlar neden beni beğenmiyor diye düşünüp duruyorsanız yeterli bakımınızı yapmıyor olabilirsiniz. Erkekler nasıl bakımlı ve güzel kadına bayılıyorlarsa kadınlarda erkeklerin bakımlı ve şık olmasını istiyor. Saç, sakal tıraşınız gelmişse, kıyafetiniz özensizse kusura bakmayın da kadınlar tarafından beğenilmeyi beklemeyin. Kadınların istediği gibi bir erkek olmak istiyorsanız günlük duşunuzu ve bakımınızı yapın.

kadınlar

Romantik ve Eğlenceli Olmak

Hiçbir kadın hayatında monoton ve sıkıcı bir erkek istemez. Kadınların erkeklerde aradıkları özellikler arasında eğlenceli olmak olmazsa olmazlar arasında. Bunu sürekli komiklik ya da vıcık vıcık olmak anlamında düşünmeyin. Kadınları eğlendirebilen, güldürebilen, birlikte vakit geçirmekten keyif aldıran bir özelliğiniz varsa siz bitanesiniz haberiniz olsun.

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Eğer çok yalan söyleyen biriyseniz ve her şeye giydirecek bir kılıfınız varsa maalesef kadınlar sizden kaçacaktır. Bir kadının size karşı doğru olmasını istiyorsanız siz de dürüst ve güvenilir olmalısınız. Kadınlar hayatlarını güvenebileceği bir erkekle birleştirmek isterler. Sürekli yalan söyleme potansiyeliniz varsa hiçbir kadınla uzun süreli bir ilişkiniz olmaz.

kadınlar

Sevgi ve Saygı

Kadınların erkeklerde aradığı özellikten öte her ilişkide olması gereken bir özellik. Hayatınızdaki kişiye sevgi ve saygı duymuyorsanız o kadının size ilgi duymasını beklemeyin. Kimse hayatında hoyratça davranan bir erkek istemez. Sevgi ve saygı bir ilişkide tüm güzellikleri açan anahtar kelimelerden ikisi. O halde partnerinize her an sevgi ve saygı duyun. Ne yaparsanız yapın duymuyorsanız da boş yere oyalamayın.

Sizce kadınlar erkeklerden başka hangi özellikleri arıyor?

Editörün Seçimi: Seven Erkek Davranışları Nasıl Olur?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 4
  emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html