Kadınlar Neden Terk Edilir?

2 dakika okuma süresi

Kadınlar Neden Terk Edilir?

Mükemmel giden ilişkinin sonu ayrılık mı oldu? Peki neden? Nedenleri Daha İyi Yaşam'da!

Çoğu kadının kendine ve çevresine sürekli sorduğu bir sorudur bu. Neden terk edildim? Özellikle ilişki yaşarken her şeyiyle mükemmel olduğuna inanan kadınlar bunu tekrar tekrar sorsa da hiç bir zaman tatmin edici bir cevap bulamıyor! Ayrılık acısı zor, hele de birşeylerinizi paylaştığınız kişinin belki de ayrılık anında yaptığı konuşmalar akıldan çıkmıyor. Ayrılık acısı zor, ancak şunu unutmamak lazımdır eğer bir erkek sizden durduk yere ayrılıyor veya terk ediyorsa, ya istediğini alamamıştır ya da istediğini alamayacağını anlamıştır. 

Şahsen ben oldum olası "Ayrılmak zorunda kaldım." lafına inanmayan bir insanım. Çünkü seven gitmez, giden de size karşı ya hiç duygu beslememiş ya da soğumuştur. Yani tam anlamıyla terk edilmenizin nedeni karşınızdaki kişinin öküzlüğü de olabilir. Ancak kişi bazen de kendine bu soruyu sormalıdır, "Neden?" biz Daha İyi Yaşam olarak iyi niyetli ve mükemmel kadınlar neden terk edilir? Sizin için araştırdık! İşte kadınların terk edilme nedenleri:

Her şeyi o kadar fazla verdiniz ki onlar kendilerini yetersiz gördü!

Siz her zaman erkek arkadaşınızın istediği gibi bir kadın oldunuz. Gel dedi geldiniz, git dedi gittiniz. Ve bu terk edilmeyi elbette hiç hak etmediniz.Yeri geldi onu annesinden daha çok düşündünüz "nerede","ne yapıyor", "ne yeyip ne içiyor" diye kendinizi telaşa düşürdüğünüz günleri bir hatırlayın.Hatta en şiddetli kavgalarda bile yine dönüp arayan arayı düzelten hep siz oldunuz. Ve işte sevgilinize bu kadar iyilik fazla geldi.Zamanla kendini size karşı yetersiz görmeye başladı ve ister istemez sizi hak etmediği düşüncesiniz bilinç altına işleyerek günden güne elinde olmadan sizden uzaklaştı ve en sonunda noktayı ayrılıkla koydu!

İlişkiyi yöneten siz olduysanız!

Siz tüm iyi niyetiniz ile kendiniz ve sevgiliniz için güzel vakit geçirmek adına planlar yaptığınız ve her şeyi üstlendiğiniz için bir zaman sonra sevgiliniz size yetemediğini düşünmeye başladı.Yani kontrolü ilişkide farkında olmadan o kadar çok üstünüze aldınız ki size yaptığı planları bile açıklamaya utandı,çekindi belkide.Hatta çoğu zaman belki siz farkına varamadınız ama erkek arkadaşınız sizinle yarışa bile girdi.Ama olmadı olamadı.Ve bu durum zamanla çiftleri ayrılık fikrine sürükledi.Ve merak ettiğimiz kadınlar neden terk edilir sorusunun bir cevabı daha ortaya çıktı.

Ve belkide en büyük sorun bağlanma korkusu!

Bilirsiniz bizim kültürümüzde erkek çocukları "sen erkeksin yaparsın","erkek adam tabi ki yapar" sözleriyle büyütüldükleri için ne yazık ki bir kişiye bağlı yaşama konusunda sıkıntılar yaşayabiliyorlar.Ayrıca karşılarındaki kadınların onlara çok güven vermesi bile zamanla onları bu kadar mükemmel olamaz kesin bunun altında bir şey var düşüncesine itebiliyor.V e günden güne size ve masum sevginize daha çok bağlanacağından korktuğu için çareyi kaçmakta arıyorlar.

İşte tüm bu sebepler tabi kime göre neye göre sebep olduğu tartışılsa da "Kadınlar neden terk edilir?" sorusunun cevapları bu şekilde.Sizin eklemek istediğiniz farklı bir görüş var mı?

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Aşk&İlişkiler 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html