Kadınlar hangi erkekleri çekici buluyor

1 dakika okuma süresi

Kadınlar hangi erkekleri çekici buluyor

Daha iyi yaşam olarak sizler kadınların erkeklerde en çekici bulduğu özellikleri araştırdık. İşte kadınların erkekleri çekici bulduğu anlar..

Genellikle her zaman erkeklerin kadınları nasıl ve ne kadar beğendiği ,hangi kadınları tercih ettiği konuşulur.Oysaki kadınlara sormak gerek sizler nasıl erkeklerden etkileniyorsunuz diye.

Kadınlar hangi erkekleri çekici buluyor

Bizlerde Daha iyi yaşam olarak sizler kadınların erkeklerde en çekici bulduğu özellikleri araştırdık. İşte klasikleşmiş hikayelerden farklı olarak kadınların erkekleri çekici bulduğu anlar: Kadınlar keyfi yerinde olan mutluluk saçan erkekler ne yazık ki çekici bulmuyorlar.

Bunun yerine mağdur,üzülmüş,hırpalanmış erkekleri bulup onlara değer göstererek eski haline getirmek,o erkeklere ilgi ve şefkat göstermek kadınlara daha çekici geliyor. Mutlu erkekler kadınlara ukala erkek imajı bırakıyor. Bu erkekler kadınların gözünde hayatı hiç takmayan erkekler olarak görülüyor.

Aslında kadınların bu davranışı şöyle bir genel kanıyı doğrular nitelikte: Türk halkı her zaman ezilenin yanındadır. ama belli ki yalnızca Türk halkı değil kadınlarda ezilen erkeklerin yanında oluyor.

Bunun aksine erkekler ise kadınlarda depresif ve sürekli melankolik kadınlardan kaçarak mutlu ve pozitif kadınlara ilgi gösteriyor.Çünkü mutlu kadınların kendilerini de mutlu edeceğini düşünüyorlar. Muhtemelen kadınların bu tutumu doğuştan annelik güdülerine sahip olmalarından dolayı.Zor durumdaki ve üzgün bir insanı sahiplenmek mutlu bir insana göre daha çekici geliyor.

Peki siz hangi erkekleri beğeniyorsunuz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html