Kadın Ruhunu En İyi Anlayan Terazi Burcu Erkeği Hakkında

2 dakika okuma süresi

Kadın Ruhunu En İyi Anlayan Terazi Burcu Erkeği Hakkında

Terazi burcu erkeğinin bilinmeyenlerini öğrenmek için;

Huzurlu ve yardımsever Terazi erkeği hakkında başka neler biliyorsunuz? Nerede nasıl davranmasını gerektiğini çok iyi bilen Terazi erkeği her ortama kolay uyum sağlar. Peki ya aşk hayatında nasıldır? Daha İyi Yaşam, "Terazi Burcu Erkeği Hakkında Bilinmeyenleri" sizler için derledi!

Kadın ruhuna hitap etmekte üzerine yoktur

Kadın ruhunu, onun kadar iyi anlayan ve kadına istediği gibi davranan başka erkek yok gibidir.

Elde tutulması zordur

Giyinmesini, konuşmasını, nerede-nasıl davranmasını çok iyi bilen Terazi erkeği, elde tutulması zor bir erkektir. Onu elde etmek çok zor olmayabilir ama ilgisini sürdürmek, her kadının yapabileceği bir iş değildir.

Tam bir salon erkeğidir

Karşısında kendisi gibi bir kadın ister. Onun beraber olduğu kadın, bakımlı, güzel, akıllı, nazik, kısacası yanında taşımaktan zevk alacağı biri olmalıdır.

Bağlanması hayal!

Kadınların bir Terazi erkeğini kendisine bağlaması mümkün olmayacaktır. Ne kadar zor olduklarının pek farkında olmazlar.

Flört etmeye bayılır

Flörtten çok hoşlanan bu erkek, kimi zaman ateş gibi, kimi zaman uzak tutumuyla dengesiz görünüp eşini üzebilir. Fakat bu konuda yapılacak bir şey yoktur. Dengelerini bulmakta her zaman zorlanabilirler.

Eşine ve evine saygılıdır

Terazi erkeği, evine önem verir ve eşine, sevdiği kadar saygı da duyar. Çocuğuna ihtimam gösterir. Ancak Terazi babası, çocuğun tüm sorunlarını eşine yüklemeye yatkın olabilir. O, çocuğuyla oyun oynamayı, eğlenmeyi ve alışveriş yapmayı sever. İş dönüşünde uyuyan çocuğuna bir öpücük kondurmayı ihmal etmez.

Terazi'nin uzun süreli aşk yaşayacağı burç 

Kova burcundan bir partnerle uzun süreli bir ilişki yaşamanız mümkün olabilir. Kova burcunun isteklerinize cevap verecek özelliklere sahip olması, ilişkinizde sorun yaşamanızı güçleştirir. Bu yüzden uzun süreli ilişki yaşama isteğinizi Kova burcundan birisiyle yaşayabilirsiniz. 

Terazi'nin macera yaşayacağı burç

Yay ve İkizler burcuyla hayatınızı çok güzel ve hareketli geçirebilirsiniz. Yeniliğe açık olmanız ve sürekli farklı uğraşlarla zaman geçirmekten hoşlanmanız, çok az burçla anlaşmanıza neden oluyor. Özellikle macera yaşama isteğinizi İkizler ve Yay burçlarına mensup partnerlere zaman ayırarak giderebilir ve böylece mutlu olabilirsiniz.

Terazi'nin aradığı cinsel partner

Cinsel anlamda en ideal eş ise Koç burcudur. Bu nedenle Koç burcuyla ilişkinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Böylece ilişkinizde cinselliğin fazlaca yaşanılır olması mümkün olabilir. Cinsel anlamda mutlu olmanız ve doyuma ulaşmanız Koç burcuna öncelik tanımanıza bağlı.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 2
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html