Jennifer Lopez: Bir Moda İkonu

2 dakika okuma süresi

Jennifer Lopez: Bir Moda İkonu

Jennifer Lopez'in korkusuz ve fazla dekolteli stilini incelemeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Jennifer Lopez ve İştah Açıcı Stili

 

jennifer lopez

Işıltılı yüzü ve ipeksi saçları ile tüm zamanların en çok konuşulan kadın starlarından biri olan Jennifer Lopez, iki çocuk sahibi ve 48 yaşında. Latin starlar arasında ABD piyasasına hakim olan sayılı kadınlardan biri.

jennifer lopez

Şarkıcı kişiliğinin yanı sıra oyuncu, modacı, jüri ve ekran yüzü. Yazdığı ve söylediği şarkılar ile 90'lar ve 2000'ler pop yıldızları arasında sayılan Jennifer Lopez'in yalnızca şarkıları değil kendisine taktığı lakaplar ile de her zaman oldukça anılan bir isimdi. Onu zaman JLo bazen de Jenny olarak duyabilirsiniz.

jennifer lopez

Sayısız ödül ve hit şarkıya sahip olan Jennifer Lopez, birkaç sezondur "Shades of Blue" dizisinin başrolü. Aynı zamanda "World of Dance" yarışmasında da jürilik yapıyor. Enerjik tavrı ve kıvrak dans figürleri ile tanınan Jennifer Lopez, daha önce Türkiye'de iki adet konser verdi. Konserlerde ise tüm biletler tükendi.

jennifer lopez

Fotoğraf çekimlerinde her zaman kendisi olduğunu vurgulayan Jennifer Lopez, düzenli olarak spor yapıyor ve dans ediyor. Fiziğini ise bu hareketli hayatına borçlu!

jennifer lopez

164 cm boya sahip olan Latin yıldız Jennifer Lopez, başarısız aşk hayatı ile de oldukça konuşulan bir isim.

jennifer lopez

Stili hakkında konuşmak gerekirse Jennifer Lopez, cesur ve risk almayı seven bir moda anlayışına sahip. Keskin hatlarını kimi zaman ortaya çıkarsa da kimi zaman kapalı elbiseler ile de şık olmayı başarıyor. Üstelik ayakkabı konusunda da ultra zevkli.

jennifer lopez

Amerika'da ve tüm dünyada oldukça ünlü olan markalar ile koleksiyonlara imza atan Jennifer Lopez'in parfüm, bakım kremi, elbise, kot pantalon ve ayakkabı koleksiyonu da mevcut.

jennifer lopez

Katıldığı bir Grammy gecesine damgasını vuran bu elbise Google'da o kadar çok aranmıştır ki Google Görseller'in kurulmasına neden olmuştur. Grammy için oldukça ikonik ve Jennifer Lopez içinse oldukça sıradan bir gece olsa gerek :)

jennifer lopez

Dekolte ve riskten hiç kaçmayan bir stile sahip olan Jennifer Lopez, yaşına rağmen fiziğinden hiçbir şey kaybetmedi ve kendiden sonra gelecek olan tüm ikonlara yol gösterdi. Kimi zaman Kim Kardashian ile polemik yaratılmaya çalışılsa da Jennifer Lopez, vücut hatları ile onlara yol gösterdiğini söylemekten kaçınmıyor.

jennifer lopez

Kimi zaman maskülen bir görünüme sahip olan Jennifer Lopez, gold detaylar kullanmayı seviyor ve küpe kullanmaktan asla kaçınmıyor. Işıltılı moda tavrından hiçbir zaman sapmayan Jennifer Lopez'in stilini siz nasıl buluyorsunuz?

Editörün Seçimi: Beyonce: Bir Moda İkonu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html