İzmir'e Yaz Geldi

1 dakika okuma süresi

İzmir'e Yaz Geldi

Akşan Yapı’nın İzmir’de hayata geçirdiği ve birçok ‘ilk’e ev sahipliği yapan 35. Sokak’ta baharla birlikte yaşam başladı. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Akşan Yapı’nın İzmir’de hayata geçirdiği ve birçok ‘ilk’e ev sahipliği yapan 35. Sokak’ta baharla birlikte yaşam başladı. Konutlara yerleşen evsahipleri, çelik sağlamlığındaki bahçeli evlerinde baharın ve yazın tadını doyasıya çıkaracak. 

Akşan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şimşek, "35. Sokak projemiz başarısıyla bugüne kadar bize birçok gurur yaşattı. Projemiz 2 yıl gibi kısa bir sürede yatırımcısına yüzde 37 oranında değer kazandırdı. Yine yakın dönemde Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları' yarışmasında 'Markalı Konut' ödülünün sahibi oldu. Bu bahar ise konutlarımızı ev sahiplerimize teslim etmeye başladık. Tüm ev sahiplerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

35. Sokak’ta bahçeli ev sahibi olmak isteyenlere yönelik projenin ikinci etabında geçerli olan yüzde 1 peşinat ve yüzde 1 KDV avantajı sunan bahar kampanyası ise devam ediyor. Kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat sonrası ara ödemeler Mayıs 2014’de yapılabilecek. 1.572 TL’den başlayan taksit tutarları da oldukça cazip bir tablo sergiliyor. Metrekare büyüklüklerinin 81 m² ile 272 m² arasında değişiklik gösterdiği 35. Sokak'ın ikinci etabı 257 konuttan oluşuyor. 1+1 bahçeli evler, 2+1 bahçeli dubleksler, 3+1 balkonlu dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks ve 4+1 avlulu evler olmak üzere toplam 6 tip konut seçeneği sunuluyor.  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html