İşte En Yakışıklı 10 Türk Erkeği

2 dakika okuma süresi

İşte En Yakışıklı 10 Türk Erkeği

Türkiye'nin en yakışıklı 10 erkeği kimler biliyor musunuz? İşte o liste.

Türkiye'nin En Yakışıklı 10 Erkeği

Burak Özçivit

Oynadığı diziler ve karakterleri ile kendine has bir imaj yaratan Burak Özçivit yıllardır modellik ve oyunculuk yaparak ekranda kalmayı başarıyor. Düzgün ilişki hayatıyla magazin malzemesi olmadan kariyerine devam eden Özçivit listenin başında olan isim.

Kıvanç Tatlıtuğ

Türkiye'de ki esmer erkek algısını yıkan ve fiziği ile oldukça çok konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, her rolün üstesinden gelmesiyle de dizi ve filmler de aranan isim olma özelliğine sahip oldu. 

Kenan İmirzalioğlu

Farklı aurası ve geniş omuzları ile çok konuşulan Kenan İmirzalioğlu; daha çok kabadayı rollerinde görünse de aşk hayatı ile de ne kadar romantik biri olduğunu biliyoruz. Tok sesi ve Türk erkeğine benzeyen dış yapısı ile İmirzalioğlu , liste de ilk 3'e girmeye hak kazanıyor. 

Ali Yörenç

Oynadığı diziler ile adından söz ettiren Ali Yörenç, genç kızların yeni gözdesi denebilir. Uzun boyu ve yüz hatlarıyla dikkat çeken oyuncu listeye girmeyi başaran sayılı sarışınlardan.

Murat Boz

Şarkıcılığının yanı sıra oyunculuğu ve programlarda jüri olmasıyla da konuşulan Boz, çalkantılı aşk hayatı ile de gündemden düşmüyor.

Çağatay Ulusoy

Modellik ile kariyerine başlayan ve Türkiye güzellerinden olan Ulusoy, başarılı oyunculuğu ve iyi projelerde rol almasıyla kendini tüm Türkiye'ye sevdirdi. Yüksek sayıda takipçisi ile de bilinen Ulusoy, genç yaşına rağmen listenin demirbaşlarından.

Nihat Altınkaya

Listenin yaşı en büyüklerinden olan Nihat Altınkaya; vücudu, kendinden emin tavrı ve farklı çehresiyle Türkiye'nin yakışıklı erkek kategorisinde var olan isimlerinden.

Kadir Doğulu

Genç yaşına aldırmadan her proje de yer almasını bilen ve başrollerin tümünün üstesinden gelen Doğulu, 3 numara saçıyla da uzun saçıyla da liste de ismi hep var olacak erkeklerden.

Mehmet Günsür

Romantik edalı ve kaslı erkek sevmeyen kadınlar için biçilmez kaftan olan Günsür de televizyon ekranına izleyiciyi kitleyen ve rollerinin üstesinden gelen yakışıklı erkeklerden.

Pamir Pekin

Kaslı yapısı ve etkileyici ses tonuyla Pamir Pekin, liste de yer alan son erkek. Esmer güzeli olarak adlandırabileceğimiz ünlü oyuncu, karakterlerini ise başarılı bir şekilde canlandırmaya devam ediyor.

Billur Kalkavan İle Söyleşi

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html