İşte Burca Göre Meslekler!

1 dakika okuma süresi

İşte Burca Göre Meslekler!

Meslek seçiminizi burçlara göre yapmak ister misiniz? O halde Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz burca göre meslekler yazımıza göz atın!

Burcunuzun mesleğine göre meslek seçiminde bulunmanız daha başarılı bir iş hayatınızın olacağının sinyalini verebilir. O halde hangi burcun nasıl mesleği olması gerektiğine birlikte göz atalım.

İşte Burca Göre Meslekler!

Koç İçin Meslek: Hırslı ve enerjik yapılarından dolayı Koç’lar için en iyi meslek askeri lider, politikacı ve de başarılı bir girişimci adayı olabilir.

Boğa İçin Meslek: Boğa çok çalışmayı seven bir burç olduğu için iyi bir aşçı, zanaatkar, iş adamı ya da bankacı olabilirler.

İkizler İçin Meslek: Farklı bakış açılarına sahip olan İkizler burcu olanlar araştırma, ticaret, iletişimi, gazetecilik ya da eğitim gibi alanlarda etkin olabilirler.

Yengeç İçin Meslek: Yardımsever yapılarıyla dikkat çeken Yengeç burçlular iyi bir hemşire ya da bakıcı olabilirler.

meslek

Aslan İçin Meslek: Yaptıkları işlerle insanları mutlu yapmayı başaran Aslan’lar adalet alanında iyi işler çıkarabilirler.

Başak İçin Meslek: Başkalarının hatalarını kapatmada üstlerine olmayan Başak burcu olanlar kafalarına yatan her işte mutlu olabilirler.

Terazi İçin Meslek: Terazi burçlarının başarılı olacağı alanlar sanat, müzik, güzellik ve de kalite kontrolünün hakim olduğu alanlar.   

Akrep İçin Meslek: Düşünce konusunda ileri seviyede olan Akrep’lerden iyi bir hipnotizmacı, terapist, şifacı, yazar ve de gazeteci olabilir.

meslek

Yay İçin Meslek: Yay burçları için imkansız diye bir şey olmadığından dolayı iyi bir onlar için en iyi meslek grupları hukukçu, yayıncı, etkinlik yöneticiliği ya da keşif insanı.

Oğlak İçin Meslek: Sorumluluğunu bilen Oğlak burçlular iyi bir yönetici, başkan ve mali işler görevlisi olabilir.

Kova İçin Meslek: İnsan davranışları üzerinde etkili olan Kova burçları için en ideal mesleklerden biri sosyolog olmak.  

Balık İçin Meslek: Çok yönlü insan karakterine sahip olan Balık’lar için en uygun meslekler şair, ressam ve dalgıçlık.

İlginizi çekebilecek benzer içerik: Bebeğinizin Burcu Ne?        

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html