İstanbul’a Kar Geliyor

2 dakika okuma süresi

İstanbul’a Kar Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre İstanbul’a kar geliyor

İstanbul’da günlerdir beklenen kar yağışı için Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden son dakika uyarısı geldi. Yapılan açıklamaya göre İstanbul’da bugün yağmurla birlikte başlayacak olan kar yağışı yarın itibarıyla kara dönüşecek.

İstanbul’da kar yağışına dikkat çeken Meteoroloji Genel Müdürlüğü Karadeniz, Marmara, Eğe ve Akdeniz'de ise fırtınaya karşı uyarıda bulundu. Ayrıca açıklanan bilgiye göre yurdun Batı Karadeniz bölümünde yoğu kar yağışı bekleniyor.

İstanbul için kar uyarısını da aldığımıza göre sıra geldi kar yağarken yapılabilecek en güzel şeylere..

Kar yağarken yapılacak en güzel şeyler:

Kestane

Kar yağar da kestanesiz olur mu hiç? Olmaz tabiki de. Kar yağarken yapılabilecek en güzel şeylerden biri kar eşliğinde kestane pişirmektir. Evde ailecek ya da eşinizle yapacağınız kestane keyfinden eksik kalmayın.

Salep

Kar yağışının sardığı soğuk hava ancak sıcacık bir saleple bastırılır. Alın elinize salebinizi ve kitabınızı karın keyfini çıkarın. Salebinize tarçın katmayı unutmayın! :)

Kardan adam

Kardan adam yapmadan ya da kar topu oynamadan karın keyfi çıktığı nerede görülmüş ki.. Günümüz daire yaşantısında bunlar pek mümkün olmasa da imkanınız varsa inin yaşadığınız yerin önüne ve o atmosferi yaşamaya çalışın.

Çay

Dışarıda soğuk hava ve evde mis gibi buharı tüten sıcak çaya kim hayır diyebilir ki.. En sevdiğiniz çaylar kar yağdığında daha bir lezzetli olacak. Haydi bakalım çaylar demlensin! :)

Kahve ve Kitap

Kar yağışının derin sessizliğinde kahve ve kitap kitap keyfi hiçte fena olmaz. Bu muhteşem sessizlik her zaman bulunmaz iyi değerlendirmeye çalışın.

Sinema

Dışarıda kar ve sinemada içinizi ısıtacak bir film varsa değmeyin keyfinize.. Sinemaseverlerin bu keyfi kaçırmayacakları kesin!

Tatlı Keyfi

Her türlü aktiviteyi yaptık ama biraz tatlı kaçamakları olmazsa olmaz sanırım. Haydi o zaman kar yağışının hatırına kalori zamanı! :)

Sizce kar yağaerken başka neler yapılır? :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html