İstanbul Coffee Festival 2015!

1 dakika okuma süresi

İstanbul Coffee Festival 2015!

Kahve ile ilgili merak ettiğiniz her şey İstanbul Coffee Festival'de!

Türkiye'nin dev markası Paşabahçe'nin ana sponsoru olduğu İstanbul Coffee Festival başlıyor!  

DSM Group tarafından gerçekleştiren ve merakla beklenen İstanbul Coffee Festival, 22- 25 Ekim 2015 tarihleri arasında şehrin göz bebeği simgelerinden olan Haydarpaşa Garı’nda gerçekleşecek.

Kahve severlere müjde!

İstanbul Coffee Festival kahve severlere muhteşem vakit geçirmelerini vaat ediyor. Kahve ikramları, kahve tadımları, tasting, cupping ve çeşitli workshoplar, oturumlar, eğitim ve söyleşiler, konser ve filmler dört gün boyunca sizleri bekliyor!

Aynı zamanda CoffeeARTist karma sergisini Ana Gar binasında sergilerken bir yandan kahvelerinizi yudumlayıp sergiyi gezip diğer yandan DJ performanslarıyla eğlenebilirsiniz.

World Coffee Events’in Türkiye seçmeleri yapılacak

Dünya genelinde kahve konusunda düzenlenen, tek resmi organizasyon olarak bilinen World Coffee Events’in Türkiye seçmeleri SCAE Türkiye tarafından, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında yine İstanbul Coffee Festival bünyesinde Haydarpaşa Garı’nın tarihi atmosferinde gerçekleşecek.

Barista, Latte Art, Cezve & İbrik Türk kahvesi, Demleme ve Kavurma gibi beş farklı kategoriden oluşan yarışmanın birincileri Dünya Şampiyonaları’nda Türkiye’yi temsil edecekler.

Eğer sizde kahve severseniz ve kahve yapımıyla ilgili merak ettiğiniz çok şey varsa kesinlikle kaçırmamanız gereken bir etkinlik! Haydarpaşa'nın eşsiz tarihi atmosferini solumakta cabası!

Festival günde 2 seans olarak 4 gün sürecektir. Ayrıntılar, detaylar ve biletler için Biletix'te göz atabilirsiniz. 

Editörün Seçimi: Daha İyi Yaşam - Türk Kahvesi Peelingi Tarifi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html