İştah Açıcı Fotoğraflar

2 dakika okuma süresi

İştah Açıcı Fotoğraflar

Bu yemekler çok tarz, fotoğraflarını çekmek gerek diyorsan bu workshop tam sana göre! İştah açıcı fotoğraflar Daha İyi Yaşam'da..

Resimlere bakmak bile karnınızı doyurur! 

Çoğumuz yemek yapmayı ve yemeyi çok severiz. Kim sevmez ki? 

Şu sıralar sosyal medyada çok fazla rağbet gören Yeme & İçme Bloglarına profesyonel olma şansı sunuluyor! Binbir emekle yapılan o güzel yemeklere biraz daha profesyonellik katılıyor. Eminiz ki hepimizin seveceği bir uygulama!

Bu yemekler çok tarz, fotoğraflarını çekmek gerek diyorsan bu workshop tam sana göre! Hem de son dönemlerde yeme içme bloggerlığı bu kadar popülerken zirveye oturmak sizin elinizde! İşte İştah Açıcı Fotoğraflar..

Zaman zaman gazete, dergi ve TV programlarına konuk olan yemek bloggerlarının, yemek tariflerinin yanı sıra davet sofraları, araştırma dosyaları, butik çalışmaları, gezdiği gördüğü yerler ve hayatlarından notlar da var.

Kimisi, blogunu yemek ve yaşam günlüğü olarak tanımlıyor. Her bir tarifin malzemeleri, hazırlanışı ve fotoğrafı net bir şekilde paylaşılıyor. İnsanlara ilham kaynağı oluyor. 

Kimisi, blogunda özellikle kendi gibi çalışan yada vakit sıkıntısı olanlar için şık, pratik, sağlıklı, lezzetli ve İştah açıcı yemek tarifleri paylaşıyor.

Kimisi ise, mutfak maceralarını, kendi hayatından yaşadığı olaylarla birleştirerek anlatıyor. Bu notlar birleştirilerek ve hayattan eklemeler yapılarak, fotoğraflarla bütünleştirilerek yayınlanıyor. Tarifler klasik bir tarif gibi değil gerçek hayat deneyimleri ile süslü, canlı ve gerçek bir hal alıyor. 

Tahmin ediyoruz ki çekilen fotoğraflardan sonra onca emekle hazırlanan bu lezzetli görsel şölen afiyetle mideye indiriliyor...

Bir yandan da bu işin eğitimi için kollar sıvanmış! İnsanlar yediğin yemeğin usta ellerden çıkmasını istiyor. Hangimiz istemeyiz ki? 

Beyoğlu Mates - Fotoğraf Stüdyosunda Erkin ÖN ve Mehmet ATEŞ’in verdiği yemek fotoğrafçılığı eğitimleri devam ediyor. Bununla da kalmıyor, yemek stilistliği konusundaki eğitimler Selma ŞEN eşliğinde yürütülüyor. Bu işte çok emek var!

Kurumsal yayın yapan portal ve siteler bir yana, sayısız yemek blogunun, sınırsız fotoğraf ihtiyacına karşın profesyonel olarak yiyecek ve içecek fotoğrafı çekebilen kişi sayısı pek de fazla değil. Bunun da esas sebebi yiyeceklerin, temel fotoğraf prensiplerinden pek hoşlanmamaları, daha özel bir ışığa ihtiyaç duymaları. 

Sen de İştah açıcı fotoğraflara imza atmak istiyorsan işte telefon numarası : 0 212 256 04 37

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Beslenme 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html