Instagram fenomenleri ve sırları Daha İyi Yaşam'da!

2 dakika okuma süresi

Instagram fenomenleri ve sırları Daha İyi Yaşam'da!

Instagram fenomenlerinin sırları hiç merak ettiniz mi? Elbette ediyorsunuz ; o zaman buyurun haberimize!

Kullandığımız birçok sosyal medya,fotoğraf içerikleri ile dolup taşıyor! Hele bir de instagram var ki fotoğraf çekmenin incelikleri ile ilgili bilmeden olmaz dedirtiyor! "Like alma" isteğimizin önüne geçemez olduk!

Hayır yani bizim ne eksiğimiz var ki instagram fenomenleri olmuş o kişilerden? En basit anı bile muhteşem bir şekilde fotoğraflayıp bizlerle paylaşıyorlar. Peki nedir instagram fenomenlerinin sırları hiç merak ettiniz mi? Elbette ediyorsunuz ; o zaman buyurun haberimize!

Fotoğrafları çok net!

Net insanlar bu instagram fenomenleri galiba- şaka şaka- o kadarını bilemeyiz ama fotoğrafları kesin öyle. Odak noktaları belli bu yüzden de fotoğraf kaliteleri çok yüksek görünüyor... Sizde fotoğraf çekerken odaklamayı ihmal etmeyin ; böylece o bulanık görünümden uzaklaşarak daha kaliteli pozlar yakayalabilirsiniz...

Işıl ışıllar...

Bir fotoğrafta renkler ne kadar büyük önem taşıyor hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle gün ışığında çekilmiş fotoğraflarınıza bir bakın. Çok daha iyi çıktığınızı fark edeceksiniz. Neden? Çünkü renkler sayesinde daha fresh ve canlı çıkıyorsunuz. İşte bu instagram fenomenleri de hep öyle yapıyor... Benim pozum belli!

Belli bir poz belirleyin kendinize! İlla ki daha iyi çıktığınız bir profil var. Yandan mı sağdan mı soldan mı çapraz mı? Kendinizi keşfedin daha sonra da fotoğraflarınızda o poza ağırlık verin. Çok daha başarılı fotoğraflar yakaladığınızı göreceksiniz...

Basit olanın uyumu,güzelliği

Bazen bir fotoğrafa bakıyorsunuz,dümdüz giyinmiş bir kadın renkli bir duvar önünde hayret edilecek kadar güzel çıkmış o karede! "Aaa bunda ne var ki!?" demekten kendimizi alamadığımız o an var ya... Tam da basit olanın doğallığın uyumu ve güzelliğinden kaynaklanıyor. Renkler arasındaki uyum,desenler arasındaki denge daha güzel fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor.

Filtre deyip geçmeyin!

İnstagram kullanımının yaygınlaşması ile fotoğraf düzenleme programları artış gösterdi. İyi bir program kullanın ve filtreleme konusunda özenli olun. Abartılı filtrelerden uzak durmanızda fayda var. İnternet fenomenleri öyle yapıyor!

Artık instagram fenomenleri ve sırlarını biliyorsunuz. Belki de fenomen olma sırası sizdedir! :)  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html