Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Ünlüler

3 dakika okuma süresi

Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Ünlüler

Instagram'da en çok takip edilen ünlüleri biliyor musunuz? Öğrenmek için, Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği bu listeye göz atmanız yeterli.

Neredeyse artık herkesin bir Instagram hesabı var. Peki sizin kaç takipçiniz var? Daha İyi Yaşam, sizler için Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüleri derledi.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Ünlüler

Selena Gomez

Oyuncu ve şarkıcı kişiliği ile bilinen Selena Gomez, Instagram’da çok sık fotoğraf paylaşmasa da aktif kullanması ve çalkantılı magazin hayatı ile büyük bir hayran kitlesi toplamışa benziyor. Yaklaşık 123 milyon kadar :)

instagram

Ariana Grande

Genç yaşına aldırmadan Instagram’da en çok takipçiye sahip olan kişiler arasında yer alan Ariana Grande, gün içerisinde sık sık fotoğraf paylaşıyor ve Instastory’i kullanmayı ihmal etmiyor. 111 milyon takipçisi olan Ariana Grande listede başı çekenler arasında.

instagram

Cristiano Ronaldo

Futbolcu ve aktivist olan Ronaldo, Instagram’da en çok takipçisi olan erkek ünvanına da sahip. 106 milyon takipçisi ile üçüncülüğe oturan Cristiano Ronaldo, futbol, aşk hayatı, aile hayatı ev ve daha bir çok özelini Instagram’da paylaşmayı ihmal etmiyor.

instagram

Beyonce

Instagram’ın en çok beğenilen fotoğrafına sahip olan Beyonce, ikizlerine hamile olduğunu dahi Instagram’da paylaşmıştı. Arka arkaya bir çok fotoğraf atan ve sonra ortadan kaybolan Beyonce, kimseyi takip etmiyor. Takipçi sayısı ise 104 milyon sularında.

instagram

Taylor Swift

Şarkıcı Taylor Swift oldukça sadık ve kalabalık bir hayran grubuna sahip. Polemikleri ile her zaman gündeme oturan Taylor Swift’in Instagram postlarının altında bir çok küfür bulmakta oldukça olası. Taylor Swift’in takipçi sayısı da 102 milyonu geçti.

instagram

Kim Kardashian

Televizyon yüzü Kim Kardashian, vücudu, giyim tarzı, çocuğu, evliliği vb. bir çok unsur ile oldukça çok konuşulan isimlerden. Bir dönem Instagram’dan çekilen Kardashian, geri döndüğü zaman ise bir çok takipçi ile etkileşim halinde olduğunu fark edecek ki Instagram’ı daha sık kullanmaya başladı. Kim Kardashian ise bu listedeki son 100 milyonu geçen kullanıcı. 101 milyon ile Kim Kardashian en çok takip edilen ünlüler arasında 6.sırada!

instagram

Kylie Jenner

Kim Kardashian ile üne kavuşan Kylie Jenner ilginç aile hayatını ve eşsiz fiziğini Instagram’da kullanmaktan çekinmiyor. Aynı zamanda bir kozmetik firmasına sahip olan Kylie’nin 95 milyon takipçisi var.

instagram

The Rock

İnanılması güç vücudu ve karizması ile en çok takip edilen 2. erkek olan The Rock, gün içerisinde sıklıkla spor salonu fotoğraflarını paylaşıyor. Sporcuların idolü haline gelen The Rock adeta bir Instagram fenomeni. Türkiye nüfusunun üstünde takipçisi sayısına sahip The Rock’ın 90 milyon takipçisi var.

instagram

Justin Bieber

Genç kızların sevgilisi olan Kanadalı şarkıcı Justin Bieber dönem dönem Instagram’ını kapatıyor ve sonrasında geri dönme kararı alıyor. 89 milyon takipçisi ile oldukça soğuk bir iletişim halinde olan Justin Bieber’ın kız arkadaşını görmek için Instagram’ına girmeniz yeterli.

instagram

Kendall Jenner

Modellik yapan Kendall Jenner, sokak görünümleri ve kırmızı halı kostümleri sıklıkla dikkat çeken bir isim. Kim Kardashian ile birlikte gelen ününün ardından Instagram’ın ve tüm sosyal ağların fenomeni haline gelen Kendall Jenner, 82 milyon takipçisi ile gün içerisinde en az 1 post paylaşıyor.

instagram

Editörün Seçimi: Instagram'da En Çok Kullanılan Etiketler

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html