Instagram'da En Çok Kullanılan Etiketler

2 dakika okuma süresi

Instagram'da En Çok Kullanılan Etiketler

Instagram'daki en çok kullanılan etiketleri merak ediyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Instagram kullanmayan neredeyse kimse yok! Her gün fotoğraflarımızı, videolarımızı, anlık görüntülerimizi ve yeni güncellemeleri ile birlikte canlı yayınlarımızı dahi paylaştığımız Instagram'ın en çok kullanılan hashtaglerini merak ediyor musunuz? 

Bilmeyenler İçin Hashtag

Hashtag: Bir fotoğraf paylaşılırken açıklama kısmına #dahaiyiyasam yazarak daha önce bu etiketi kullanan insanlar ile aynı çatı altına girmiş olursunuz ve postlarınız bu tag altında da görünür. Daha hızlı popülerleşmenizi ve daha çok kendinizi göstermeye başlamış olursunuz. 

Instagram'da En Çok Kullanılan Hashtagler (Etiketler) 

 

10) #followme (Beni Takip Edin) 

Instagram'da çok takipçiye ulaşmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla olacak ki bu etiket dünya üzerinde Instagram'da en çok kullanılan etiket olmasın. Siz de takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız bu etiketi kullanmaktan kaçınmayın. 

9) #fashion (Moda) 

Moda sevenlerin sayısı da Instagram'da oldukça yüksek! Moda severler ve stilini tüm dünya ile paylaşmak isteyenler #fashion etiketini oldukça sık kullanmış. 

8) #happy (Mutlu) 

Umuyoruz ki gerçek hayatta da insanlar Instagram'daki kadar mutlulardır. En çok söz edilen 8. etiket olan #happy Instagram sevenlerin en çok kullandıkları etiketlerden yalnızca biri. 

instagram

7) #me (Ben) 

Selfie çılgınlığının arttığı süreçte kendi fotoğrafını çekenlerin sayısı bir hayli artmıştı. Bu süreçte #me etiketini kullananlar alışkanlık edinmiş olacaklar ki devam ediyorlar : ) 

6) #cute (Sevimli / Tatlı) 

Bir köpek fotoğraf ya da bir yüz filtresi. Hiç fark etmez! Instagram'da bir çok şeyi sevimli bulanların sayısı neredeyse Amerika kıtası kadar. 

5) #beautiful (Güzel) 

Güzel kadınlar ya da erkekler. Instagram'da kendini güzel bulanlar sevimli bulanlardan bir tık daha üstte. Peki siz daha önce kendi fotoğrafınızın altına hiç #beautiful yazdınız mı? 

4) #tbt Throwback Thursday (Geçmiş Perşembe'yi Hatırlatma) 

Geçmiş perşembelerde çekinmiş olduğunuz fotoğrafları yayınlayarak kendi adınızı takipçilerinize tekrardan hatırlatmak mı? Bu oldukça mükemmel bir fikir! Şimdi geçmiş perşembe çekindiğiniz bir fotoğrafınızı bulun ve filtreleyin. Sonrasında da #tbt ile Instagram'a yükleyin : ) 

instagram

3) #photooftheday (Günün fotoğrafı) 

Bugün en sevdiğiniz arkadaşınızla buluştunuz ya da sevgiliniz ofisinize bir çiçek gönderdi. Günün fotoğrafı bunlardan başka ne olabilir? Siz de paylaşın ve diğer insanların gününün fotoğrafı ile tanışın. Şimdi bi' poz verin, çekiyoruuum : ) 

2) #instagood 

Türkçe bir karşılığı olmayan #instagood Instagram'daki güzel olan herhangi bir şey anlamında. Bugün Instagram'a güzellik katacak galerinizdeki fotoğrafı seçin ve etiketleyin. Tüm Dünya'ya rahatça ulaşabilirsiniz çünkü bu etiket dünya üzerinde en çok kullanılan 2. etiket. 

1) #love (Aşk / Sevgi) 

Umuyoruz ki herkes gerçekten aşıktır ve sosyal medyanın oyunlarına gelmiyordur. Instagram'daki en çok görülen etiket "aşk"tan başka bir şey değil! Dünya'nın en kusursuz duygularından olan aşkı, bulduğunuzda siz de bir fotoğraf paylaşmayı unutmayın. 

 

Fotoğraf Çekmek İçin Telefon Alırken Hangi Özelliklere Bakılmalıdır? Hangi Markalar Neden Tercih Edilmelidir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html