İnce Dudakları Dolgun Gösterme Tüyoları

1 dakika okuma süresi

İnce Dudakları Dolgun Gösterme Tüyoları

Çok da dolgun olmayan dudaklarınızı birkaç makyaj hilesi ile daha dolgun göstermeye ne dersiniz?

Güzellik, makyaj, dudak makyajı ve tabi ki dolgun dudaklar... Bugün ki konu başlıklarımız hanımlar :) Dolgun dudaklara sahip olmak her kadının ortak arzusu! Peki ya ince dudak yapısna sahip olan kadınlar neler yapmalı? Hangi makyaj hileleri ile ince dudakları dolgun gösterebilirler? Tüm detay ve püf noktalarını sizler için ele aldık.

İşte ince dudakları dolgun gösterme yolları:

İnce dudaklara sahipseniz daha dolgun dudaklar için mutlaka dudak kalemi kullanmalısınız. Dudak kaleminizi dudak renginize yakın bir ton da seçmeli ve dudağınızı çevrelerken taşırmamaya özen göstermelisiniz.

Dudak kaleminin daha doğal durması için dudaklarınızın tamamına fondören, bb krem ya da kapatıcı sürebilirsiniz. Dudak renginizi tamamen yok ettikten sonra kullanacağınız dudak kalemi çok daha doğal bir görünümde olacaktır :)

Hangi renk ruj kullanıyorsunuz?

Açık renk bir ruj tercih ediyorsanız dudak kaleminizle uygun renklerde olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın :)

Eğer koyu tercihiniz koyu renk bir rujdan yanaysa dudak ortası açık renkte bırakılmalı. Dudakların iç köşelerine ise koyu renk kalem sürülmeli.

Daha dolgun dudakların sırrı : iç köşelere sürülen dudak kalemi!

Herkesin ayna karşısında rahatlıkla uygulayabileceği bu yöntemle dudaklarınızı daha dolgun göstermeniz mümkün. Üstelik tek yapacağınız dudak kaleminizi dudaklarınızın iç köşesine sürmek!

Siz de ince dudakları dolgun göstermek için bu yöntemlere başvurabilir birkaç doğal makaj hilesi ile kendinizi çok daha güzel hissedebilirsiniz :)

Ne dersiniz?

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Makyaj

 

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html