İnce Bacaklar İçin Yalnızca 4 Kolay Hareket!

2 dakika okuma süresi

İnce Bacaklar İçin Yalnızca 4 Kolay Hareket!

Sütun gibi ince bacaklar için neler yapmanız için neler gerekirse hepsi bu yazıda!

İnce bacaklar için ne yapılmalı? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Kadınların vücutlarında en çok takıntılı oldukları bölgelerden biri de bacaklar! Hemen hemen her kadının hayali olan sütun gibi ince bacaklar ne yazık ki öyle oturduğumuz yerden olmuyor! Eğer sütun gibi bacaklarımız olsun istiyorsak harekete geçmeliyiz! Tüm gün oturarak ve hareketsiz kalarak sütun bacak sevdamızı da günden güne ertelemiş oluyoruz. Yediğimiz ve içtiğimize zaten dikkat etmemiz gerekiyor o ayrı. Mesela; selülit oluşumuna sebep olacak besinleri tüketmemeye özen göstermeliyiz ancak bacaklarda yaşanacak yağlanmalar için ise bunun önüne geçecek hareketler yapmalıyız.

Unutmayın her şey sütun bacaklar için! "Bu hareketleri yapmak için vaktim yok", "İşim yoğun" gibi bahaneler üretmeyin! Bu hareketleri aslında evde televizyon izlerken bile uygulayabilirsiniz! Çünkü bu hareketler ince bacaklar isteyenler için birbirinden kolay hareketler!

İşte Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği o hareketler!

ince bacaklar 2  

Squat

İnce bacaklar için ilk olarak "squat" hareketiyle başlayabilirsiniz. Ayaklarınızı omuz hizasında açıp dizlerinizi kırarak kalçanızı dışarı verin ve yere doğru çömelin ardından doğrulurken bir anda yukarı zıplayın ve hareketi tekrar edin.

ince bacaklar  

Ellerinizi öne doğru uzatın yine bacaklar omuz genişliğinde açık ve ardından hiç bir yerden kuvvet almadan ve ayak tabanları yerden kalkmadan eğilip kalkın bu hareketi mümkün olduğunca çok yapmaya çalışın. Bacakları çalıştıran en iyi hareketlerden biri. Bacaklarınızın yandığını hissedeceksiniz.

ince bacaklar 3    

Kollarınızı ve bacaklarınızı iki yana açın. Ardından hem kolları hem bacakları bu şekilde çaprazlayarak yapabildiğinizi kadar zorlayın.

ince bacakalar4  

Yine bacakları eriten ve sıkılaştıran en güzel hareketlerden biri. Yan tarafınızdan uzanın. Tek elinizi ve aynı yöndeki ayağınızı yere destekleyin ve diğer boşta kalan kol ve bacağınızı açabildiğiniz kadar açın. İnce bacaklar hayal değil!Yalnızca bu bacaklara sahip olmak için bu hareketleri mümkün olduğunca yapmaya çalışın. Yani haftanın 3 günü 15-20 dakika bile ayırsanız emin olun çok büyük faydasını göreceksiniz!

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Bacak İnceltmenin Yolları Nedir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html