İlkbahar Makyaj Trendleri Neler?

1 dakika okuma süresi

İlkbahar Makyaj Trendleri Neler?

Baharın gelmesiyle değişen hava koşulları makyaj renklerimize de yansıyor.

Kışın mevsiminin soğuğuna yakışan makyaj trendleri yerini baharın gelmesiyle birlikte canlı renklere bırakıyor. İlkbahar makyaj trendlerini bordo tonları, natürel dudaklar ve çekici göz makyajları oluşturacaktır. Bunun yanı sıra ışıltılı renkler ilkbahar için uygundur. Göz makyajında gözlere uygulanacak olan şeffaf, eflatun parıltılı renkler ilkbahar trendlerindendir.

Alt kirpiklere uygulanacak mürdüm renklerdeki göz kalemleri, tırnaklara uygulanacak olan zümrüt renginde ojeler ilkbahar mevsiminde ön plana çıkar. Kedi gözü biçimde olan ıslak görünüm veren göz makyajları hala ilkbahar makyaj trendi olmaya devam ediyor. Dumanlı göz makyajları, kırmızı tonlarındaki göz makyajları ve parıltılı cilt makyajları ilkbaharda ön plana çıkar.

makyaj

İlkbaharda pembe tonlarda ürünleri tercih edin

İlkbaharın doğallığına yakışan doğal tonlardaki makyajları tercih etmek isteyen kişiler şeker pembesi allıkları ve rujları kullanarak ilkbahar makyaj trendlerini yakalayabilirler. Göz hatlarınızı ön palana çıkaracak olan pembemsi farlar kullanarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Bu renklere sahip ürünleri kullanacaksanız ten renginizi hesaba katmayı unutmayın. Bu renk tonları buğday tenli kadınlar için daha uygundur. Esmer kadınlara daha uygun olan ve daha çok yakışan nemli görünüm veren kırmızı rujlar her mevsimin trendi olmaya devam ediyor.

makyaj

Toprak tonları ve şeftali renkleri

Kadının gündelik hayattaki sadeliğini ön plana çıkaran toprak tonları ve şeftali renkleri ilkbahar makyaj trendleri arasında bulunur. Toprak tonları ve şeftali tonlarında makyaj ürünleri kullanılarak yapılmış uygulamalar hafif makyaj görünümü kazanmanıza yardımcı olur. Bu tonlar yüz hatlarını ortaya çıkaran makyaj tonlarıdır. Dudaklarınız şeftali rengine yakın olan nüde renkteki rujlar ile ön plana çıkacaktır. Yüz hatlarının daha ön planda olmasını isteyen kadınlar kiremit renginde allıklar ve farlar kullanabilirler. Makyajın tamamlayıcısı olarak cildinize taze ve nemli görünüm kazandıracak ten makyajları uygulayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html