İlk Buluşmada Kadınların Sevdiği Aktiviteler

2 dakika okuma süresi

İlk Buluşmada Kadınların Sevdiği Aktiviteler

Kadınlar ilk buluşmada bunları yapmaya bayılıyor. Hadi beyler şimdi akıl alma sırası sizde! Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Bu yazı beyler için! İlk buluşmanızda partnerinize bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Kadınlar farklı başlangıçları ve unutulmayacak ilk buluşmalara bayılırlar. Onu şaşırtıp ve sağlam bir ilişkinin temellerini atmaya ne dersiniz? Kadınların ilk buluşmada etkilenecekleri birkaç harika fikir.

İlk Buluşmada Yapılabilecekler Listesi

Dans Atölyesi

İlk buluşmanızda ona sürpriz yapacağınızı önceden söylediniz ve onu nereye götüreceğinizi bilmiyor. Onu şaşırtmaya ne dersiniz? Onu tek günlük bir dans atölyesine götürün ve ilk buluşmanızda romantik bir dans ile başlayın. Mutlaka hoşuna gidecektir.

buluşma

Müze, Sanat Galerisi veya Kütüphane

Şehrin en güzide yerinde o sanat galerisi ya da birlikte onun en sevdiği kitabı okuyabileceğiniz o kütüphane. Seçim sizin! İlk buluşmada kadınları etkilemek her zaman için zordur ancak şaşırtmak o kadar da zor değil. İlk buluşma sürprizi denen o sürprizi yapmak sizin elinizde. Zevkini öğrenmeniz yeterli. 

buluşma

Şehir Gezisi Yapmaya Ne Dersiniz?

Arabanız ile hiç bilmediğiniz bir yerlere gidin. Şehrin içinde olması ona güven verecektir. Hem araba sürüşünüz ile partnerinizi etkileyebilir hem de kendinizi oldukça farklı ve çılgın biri olarak ifade edebilirsiniz. İlk buluşma için araba teklifinizi kabul etmemesini ise doğal karşılamanız gerekiyor.

buluşma

Bowling

Daha çok gece oynanması ile romantik bir havaya bürünen bowling, ilk buluşma için oldukça ideal bir konu. İsterseniz bilerek yenilin ve ilişkide onun sözünün geçeceğinden onu haberdar edin. İlk buluşma için bu tarz oyunlar oldukça farklı ve zevkli olabilir :)

buluşma

Yıldızları İzleyin

Yıldızlar her zaman çok romantik ögelerdir. Bu yüzden gece ilk buluşması ayarlayarak yıldızları birlikte izlemeye ne dersiniz? İlk buluşma için oldukça romantik olan bu buluşmanın devamını getirmeniz gerekebilir beyler, bizden söylemesi :) Kadınlar, romantizm severler…

buluşma

Romantik Yemek

Hangi kadın romantik bir yemeğe hayır der ki? İlk buluşmada onu en sevdiğiniz ve menüsüne hakim olduğunuz bir restorana götürün. En sevdiğiniz yemeği ve şarabı ona da tattırın. İlk buluşma için yemek seçerken dikkatli olmanızda yarar var :) Fırın makarna yerine sebzeli Çin pilici yemek doğru bir seçim olabilir.

buluşma

Sizlerin erkeklere ilk buluşma önerileriniz neler? İlk buluşmada ne yapmak hoşunuza giderdi? Bizimle paylaşın :)

Mehmet Çoşkundeniz ile Söyleşi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html