İlk buluşmada bu hataları yapmayın!

2 dakika okuma süresi

İlk buluşmada bu hataları yapmayın!

Kalbiniz "pır pır" etmesine sebep olan o kişiyi belki yıllardır tanıyorsunuz ama ilk buluşmada bunları yapmayın..

Konu ilk buluşma olunca her iki durumda da heyecan katsayısı çok yüksek oluyor. Beklentilerimi karşılayabilir mi? Anlaşacak mıyız? gibi türlü soruları kafanızdan atıp sizler için derlediğimiz "ilk buluşma tüyolarına" göz gezdirin deriz;

Giyim;

Mutlaka içinde rahat edeceğiniz şeyler giymelisiniz. Kısa,dar ya da çok dekolte kıyafetler tercih etmemeye özellikle önem göstermelisiniz. Kendinizi güzel ve rahat hissettiğiniz bir parça olması yeterli... Seksi ya da yeni bir elbiseye mecbur değilsiniz!

Rahat rahat yemek yiyin;

"Formuma dikkat ediyorum tatlım"imajı önemli. Tabi ki gerçekten de yediklerinizi fazla kaçırmamaya özen gösterin. Ama ilk buluşma gününde hiç yemek yememek ya da az yemek yemek sizi itici gösterebilir. Erkekler bu durumu fazla klişe buluyor. Yemek yeme alışkanlığınız her zaman nasılsa o günde öyle davranın!

Eski sevgili bahsi yapmayın;

Yeni bir ilişkiye adım atıyorsanız eğer geçmişin gerçekten geçmişte kaldığını davranışlarınıza da yansıtmanız gerekir. Takıntılı bir kadın imajı vermek istemezsiniz öyle değil mi?

Kediniz olun; çok önemli!

Lütfen özellikle dikkat edin. Karşı taraftan gerçekten çok etkilenmiş olabilirsiniz. Onu etkilemek için türlü oyunlara gerek yok ki! Doğal davranın,içten olun ve gülümseyin. Sizi olduğunuz gibi kabul edip sevmesi makbul olandır. Olmadığınız birine hayranlık duyması değil...

İlk günden seksten bahsetmek doğru değil;

Cinsellik aşkların bir parçası... Ama konuşulması gereken zaman asla ilk gün değil! İlk gün daha çok birbirinizi tanımaya yönelik sohbetler etmelisiniz. Ayrıca ilk buluşmadan seks konuşmak ilişkinin masumluğunu ve istikrarını bozabilir.

Şikayetçi tutum sergilemeyin...

Aşk sadece fiziksel bir çekim değil tabi ki! Birbirinizin dert ortağı olmakta aşka dahil. Ama ilk günden sürekli sorunlarından bahseden biriyle kimse mutlu olamaz değil mi? Siz siz olun daha eğlenceli vakit geçirmekten yana tutum sergileyin.

Eğer hayatınızda karşılıklı hisler paylaştığınız biri varsa tüm bu tüyolar plotonik aşktan gerçek bir aşka geçiş yapmanızı sağlayacak! :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html