İlişkiyi Canlandırma Yolları

2 dakika okuma süresi

İlişkiyi Canlandırma Yolları

İlişkiniz biraz sıkıcı mı gelmeye başladı? Daha İyi Yaşam olarak sizler için ilişkiyi canlandırma yollarını yazdık..

İlişkiler bir zamandan sonra kabul edelim laçkalaşmaya başlar. Her gün birbirinizi görmekten bıktıysanız ve heyecanınızı kaybettiyseniz ilişkinizden hiçbir şekilde keyif almazsınız. Ve sıkıcı bir hayat sizi bekler! İlişkinizi yeniden canlandırmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse buyurun yazımızı okumaya..

1. Yeniden çıkmaya başlayın

Günlük rutin ilişkinizde romantizmi öldürüyor bu bir gerçek. Ancak hayat zorlu olsa da ikiniz birlikte kaliteli zaman geçirmeyi hak ediyorsunuz. İlk bağladığınızdan daha iyi bir bağlantı yolu yok sanırım?

Evet, tekrar çıkmak garip bir fikir gibi gelebilir, ancak size eskiden olduğu gibi kelebekler ve hoş hisler verecek. Sadece ciddiye alıp ilk randevu gibi hazırlandığınızdan emin olun. İlk öpücüğün yerini ne doldurabilir ki :)

2. Birlikte proje hazırlayın

Bir odayı yeniden dekore edin, birlikte güzel bir bahçe yapın, dans sınıfına gidin, güvercinli bir ev inşa edin.. Birlikte daha fazla zaman geçireceğiniz bir şeyler yapın. Buradaki sır mümkün olduğunca çok etkileşime sahip olmak.

3. Özel vakit geçirin

Kahve içmenin tadını her sabah birlikte çıkarın, akşam yemeği ya da sonrasında bir süre yalnız kalmayı alışkanlık edinin. Bütün mesele sadece ikiniz kalabilmek. (- çocuksuz, arkadaşsız, akrabanız yok, telefon görüşmeleri yok, hiçbir wifi, başka bir şey yok -)

4. Tutkularınızı paylaşın

Biriniz balık tutmayı sever, diğeri pişirmeyi sever. Neden balık yakalamak veya yemek pişirmek için zaman ayırmıyorsunuz? Tutkularınızı paylaşın.

Böylece birbirinizden yeni şeyler öğreneceksiniz, anılarınızı yapacaksınız, eğleneceksiniz ve en önemlisi, anlamlı bir seviyede birbirinize bağlı hissedeceksiniz.

5. Maceracı bir şeyler yapın

Tüplü dalış veya paraşüt atlamayı deneyin - eğer aşırı sporları seviyorsanız. Eğer değilse, bir eğlence parkına gidin ve birlikte vahşi bir yolculuğa çıkın. El tutma ve sarılma tamamen yeni bir anlam taşıyor olacak. Aşk tünelini de durdurduğunuzdan emin olun. ;)

6. Bir hafta sonu bir yerlere gidin

Zamanınız varsa ve buna gücünüz yetiyorsa, evinizden uzakta ikiniz için rahat bir ortamda bir hafta sonu aşkın ışıltısını yeniden keşfetmek mükemmel olabilir.

Yıldızlara bakmak, uzun yürüyüşlere çıkmak, şimdiki zaman, geçmiş ve geleceğiniz hakkında konuşmak, sarılmak, sevişmek ve bu anları hepsinden önemliymiş gibi ele geçirmek..Wifi bağlantısını kesmeyi ve telefonunuzu kapatmayı unutmayın! :)

Bu konudaki görüşlerini duymak isteriz...

Aldatma sonrası ilişki düzeltilebilir mi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 3
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html