İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret

2 dakika okuma süresi

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret

Daha İyi Yaşam sizler için ilişkilerin bittiğini gösteren işaretleri yazdı.

Herkes ilişkilerinin uzun süreli olmasını ister ama bazı ilişkilerde bu mümkün olmayabilir. İlişkiler bozulmaya başladığında bazı belirtiler göstermeye başlar. Eğer bu işaretleri ilişkinizde yaşıyorsanız ilişkiniz ne yazık ki bitmeye meyilli demektir. İki seçeneğiniz var. Ya ilişkinizi gözden geçirip düzeltme yoluna gideceksiniz ya da ilişkinize son vereceksiniz.

İşte bir ilişkinin bittiğini gösteren 5 işaret:

Sevgi azalır ya da tamamen yok olur

İlişkilerin temeli sevgiyle oluşur. İlişkiniz bazen öyle bir boyuta gelir ki sevgi azalır hatta tamamen kaybolabilir. Bazı durumlarda ilişki gözden geçirerek durum düzeltilebilir ancak çoğu zaman ilişki bitme evresine geçer. Sevgisiz ilişkinin yürümesi mümkün değildir. Sevdiğiniz kişiyi zamanla farklı görmeye başlarsınız.

Eksik yanlarınız yüzünüze vurulur

Eksik ve hatalı yönleriniz neredeyse her gün yüzünüze vurulmaya başlandıysa bu durum ilişkinizin bittiğini gösteren sinyallerden bir tanesidir. Böyle bir ilişkiye devam edildiği taktirde zamanla özgüveninizi yitirir ve derin yaralar alırsınız. Eğer sevdiğiniz kişinin yanında kendinizi kötü hissediyorsanız ilişkiniz yavaş yavaş bitmeye başlamış demektir.

Baskı altına alındığınızı hissedersiniz

Partneriniz özellikle başkalarının yanında sizi duygusal yönden baskı altına almaya başladıysa bu ilişkinizin ciddi anlamda bitiyor olduğunu gösterir. Bazen sadece terlikler nedeniyle oluştuğunu düşünür ilişkinize devam edersiniz ancak sonucunda çok fazla hırpalanırsınız. Sevdiğiniz kişi sizi sürekli küçük düşürüp saldırgan ve öfkeli bir halde ise ilişkinizi acilen gözden geçirmeniz gerekiyor.

Egoist davranışlar baş gösterir

Her zaman son sözü söyleme eğilimi varsa ve sürekli kendini haklı görüyorsa ilişkiniz bitme döneminde demektir. Böyle süreçte olduğunuzda sevdiğiniz kişi sürekli egoist davranışlar peşinde olur.

Sadakatsizlik

İlişkinizin bittiğinin en son evresi ise maalesef sadakatsizliktir. Sadakatsizlik bir ilişkinin bittiğini gösteren en büyük işarettir. Eğer bu şekilde ilişkinizin devam etmeyeceğini düşünüyorsanız ilişkiniz artık bitmeli.

Sizce bir ilişkinin bittiğini gösteren işaretler nelerdir?

Eşimi Nasıl Seçmeliyim?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html