İlginç Koltuk Tasarımları

2 dakika okuma süresi

İlginç Koltuk Tasarımları

İlgin. koltuk tasarımlarına göz atmaya ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Tasarım koltuklar her zaman için daha çekici olmuştur. Kimisi modeli kimisi ise deseni ile. Karşınızda birbirinden farklı koltuk modelleri.

İlginç Koltuk Tasarımları

koltuk

Ahşap tasarım koltukları sevenler için iyi bir alternatif olan bu tekli koltuk son derece modern bir tasarım. Biliyoruz ki ahşap evinize oldukça yakışacak. Bizden söylemesi :)

koltuk

Oldukça rahat görünen bu koltuk şekli ile de son derece çarpıcı bir tasarım. Rahatlığını test etmek ise size kalmış. Aynı tonlarda devam eden ofisiniz için iyi bir seçenek.

koltuk

Altıgen desenlere sahip bu koltuk beyaz dekorasyonlu salonlara oldukça yakışacak şık bir tasarım. Alçak oluşu ile de evinizin dikkat çekecek bir unsuruna dönüşecek olan bu koltuk için yüksek bir ücret ödemenizde gerekmiyor.

koltuk

Model olarak oldukça sıradan olan bu tasarım kumaşı ile son derece dikkat çekiyor. Tek düze odaları hareketlendirecek olması ile bir artısı olan bu tekli koltuk her rengi taşıması ile de gökkuşağını andırıyor. Etnik desenli bu koltuğun kumaşını yaptırmanız için bir kumaşçıya gitmeniz yeterli.

koltuk

Oldukça tatlı bir tasarımı olan bu koltuk başta köpek yatağı sanılsa da aslında son derece rahat bir puf! İster beyaz yatak odanızı isterseniz de siyah yatak odanızı bu renkli puf ile hareketlendirebilir ve modern çizgiler doğrultusunda odanızı yenileyebilirsiniz.

koltuk

Koltuk demişken ve hazır yaz aylarındayken bahçe mobilyalarını atlamak olmazdı. Bahçe mobilyası olarak düşünülen bu hasır koltuk yemyeşil bahçenize oldukça yakışacak. Farklı renkleri ile de piyasa da bulunuyor.

koltuk

Minimal bir tasarıma sahip bu koltuk, simetri ve asimetriyi aynı anda bulunduruyor. Tahta oluşu ve küçük bardak koyma düzlemi ile son derece kullanışlı olan bu tasarımın değeri ise düşündüğünüz kadar yüksek değil. Peki siz bu koltuk ile nasıl bir dekorasyon yapardınız? Bizimle paylaşın :)

koltuk

Geniş koltukları sevenler içn son derece hoş bir tasarım olan bu koltuk geniş bir eve sahip olanların tercihi. Pudra ve bej desenler ile kombinlendiğinde oldukça şık bir tasarım olan bu koltuk sizin zevkinize uygun mu?

koltuk

Renkli boyanmış varakları ve renkli kumaşı ile bu koltuködüllü bir tasarım. Her ne kadar bilgisayarda çizilmiş gibi dursa da eski bir koltuk nasıl yenilenebiliri bize gösteren bu koltuk oldukça revaçta bir tasarım!

Klasik Salon Tarzı Nasıl Oluşturulur Hangi Parçalar Seçilmelidir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html