İlginç Akvaryum Tasarımları

1 dakika okuma süresi

İlginç Akvaryum Tasarımları

İlginç akvaryum tasarımlarını evinizde görmek ister misiniz?

Balıkları izlemeyi çok seviyorsunuz ve sizi rahatlattığını mı düşünüyorsunuz? Uygun fiyatlıdan pahalıya, küçük tasarımlardan büyük tasarımlara ilginizi çekcek tüm akvaryum tasarımlarını sizler için derledik.

İlginç Akvaryum Tasarımlarının Bazıları

Uykunuzu akvaryum ışıkları eşliğinde yapmak istiyorsanız bu fikir tam size göre. Yatağınızın bulunduğu duvara uygulayabileceğiniz bu tasarımla uykularınız hem daha rahat hem de daha estetik duruşlu olacak.

Balıkların yaşam kaynağı olan su referans alınmış olarak yapılan bu tasarım diğerlerinen biraz farklı. İlk bakışta elinizi yıkadığınız suyun akvaryuma aktığını düşünebilirsiniz ama gerçek böyle değil. Bu tasarımın fiyatı ise diğerlerine göre daha uygun.

Açık mutfak bir eve sahipseniz ve hem mutfakta hem de salonunuzda kendinize ve misafirlerinize görsel bir şölen sunmak istiyorsanız bu tasarımı düşünebilirsiniz.

Eline cam alan herkesin akyarvum yapabileceği gibi bir durum söz konusu iken bu tasarım oldukça basit, kullanışlı ve ilgi çekici. Taşınabildiğini gibi kalemlik ve lamba gibi görevleri de mevcut.

Kendinizle sosyalleşirken hem huzurla uyuyabilmek hem de canlılar alemini daha rahat inceleyebilmek için bu akvaryum tam size göre.

Eviniz de eski mobilyalar var ve atmaya kıyamıyor musunuz? Onları iyi bir fikir ile tasarım harikasına çevirebilirsiniz. Bu gördüğünüz eski bbir televizyon ünitesi ve akvaryum olarak kullanılabiliyor. Retro çağrışımlar yapan bu tasarım için yapmanız gereken yalnızca cam kestirmek.

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html