İkizler Burcu Kadını Hakkında Tüm Gerçekler

3 dakika okuma süresi

İkizler Burcu Kadını Hakkında Tüm Gerçekler

İkizler kadınının bilinmeyen yönlerini öğrenin!

Daha İyi Yaşam olarak "İkizler Kadının Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Değişime açık bir partner arar

İkizler burcu kadını düzgün, ciddi, hareketli, değişime ayak uyduran bir partnerle ilişki yaşamak ister. Ayrıca kendisine tahammül edecek ve onu anlayacak bir yapıda olması gerekir. Eğer sabırsız ve yaptıklarına tahammül gösterecek kadar hoşgörülü değilseniz bir arada olmanız güçleşecektir.

Özgürlüğüne düşkündür

İkizler burcu kadını rahat konuşacağı ve yorum yapabileceği bir özgürlüğe sahip olmayı ve aynı zamanda sevdiği kişinin onun istediği gibi davranmasını istemektedir. Bu isteklerini karşılayacak bir muhatapla karşı karşıya değilse asla o ilişkide partneriyle paylaşım içine girmez.

İlerigörüşlüdür

Çıkarlarını zora sokan, sıkıcı kişilere sıcak davranmaz. İleriyi görerek hareket eder, kendisine uygun olmadığını düşündüğü partnerden uzak durur. Bu yüzden bir partnerle uzun soluklu ilişki yaşaması için beklentilerine hep olumlu cevap verilmesi gerekir.

Gezip eğlenmeyi sever

Farklı yerleri görmek, eğlenmek hoşuna gider. O yüzden görmediği yerleri ziyaret etmeyi sever. En çok da turistik ve romantik yerlere gitmeye bayılır.

Şık giyinir, partnerinden de böyle olmasını ister

Şık ve modern giysileri tercih eder, partnerinin de güzel ve çekici görünmesini ister. Aksesuar takılarını ve minyatür şeklindeki hediyeleri çok sever. Genelde bu tür hediyelerin kendisine verilmesinden hoşlanır.

İltifata bayılır

Sık sık güzel sözler işitmek ister, kompleks yaptığı yönlerinden bahsedilmesinden ve sürekli iltifat duymaktan hoşlanır. El üstünde tutulmayı ve anlayışla karşılanmayı bekler.

Onu can kulağı ile dinleyin

Dinlenilmekten ve söylenen sözlere aldırış edilmemesinden nefret eder. İlgisizliğe asla gelemez. Kendisine gösterilen ilginin başkasına verilmesinden üzüntü duyar.

Girdiği ortamda dikkat çekmeyi sever

Girdiği ortamlarda ve görüştüğü kişilerle ilişkisinde hep benmerkezci olmaya çalışır.

İlişkide açıktır

Düşüncelerini olumlu ya da olumsuz olduğu gibi paylaşır. Asla kendini ilişkisinde gizemli göstermez. Başkalarının ve partnerinin hayatına müdahaleleriyle tanınır.

İnce ruhludur

Partnerini kolay kolay kırmaz. Duyguları gelişmişse sevdiği kişiyi mutlu etmek için her yolu dener. Karşılık almadığı zamanlarda ise kendisine zarar verir. Asla sevdiğine zarar gelmesini istemez.

Bazen dırdırcı olur çıkar

Kıskanç tutumu nedeniyle gördüğü olumsuzlukları sürekli ifade eder. Dırdırcıdır ve aynı şeyleri tekrarlamaktan kendisini alıkoyamaz.

Kararsız tutumları ile dikkat çeker

İlişkisinde takındığı tutum ve tavırlarda kararlı davranması çok zordur. Zaman zaman gerçekleri saptırabilir. Her şeyi kendi çıkarları doğrultusunda görmeye ve göstermeye çalışır.

Dediklerini ciddiye alın

Paylaşımlarında sınırlı davranmaz. Ancak partnerinin onun dediklerine aldırış etmeyen bir yapıya sahip olduğunu göstermemesi gerekir. Aksi takdirde ilişki süresince çekilmez biri olur. Partnerinin bu şekilde davranması halinde ilişkisini geleceğe taşımayabilir. 

İkizler'in uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Uzun süreli bir ilişki de partner olarak terazi burcuna yaklaşmalısınız. Bu nedenle terazi burcundan biriyle bir ilişkiye başlayan tüm ikizler kadınları, uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler. Gerek zihinsel olarak gerekse duygusal yönden birbirlerinizle ortak paylaşımlar yaşayabilirsiniz. 

İkizler'in macera yaşayacağı burç

Gerek sosyal, gerekse duygusal ilişkinizde size uyum sağlayacak en ideal partner Akrep burcu olacak. Akrep burcuyla tüm istediklerinizi birlikte yapabilir ve hayatta keyif alacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Tüm istediklerinizi koşulsuz kabul ettirebilirsiniz. Bu durum kendinize olan güveninizi arttıracağından tercih etmenizde yarar var. 

İkizler'in aradığı cinsel partner

Cinsel anlamda sizi tatmin eden ve isteklerinize istediğiniz oranda cevap veren en ideal partner Aslan burcudur. Aslan burcuyla yaşayacağınız bir ilişkide cinsellik daha kolay ve güzel bir şekilde yaşanabilir.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html