İkizler Burcu Erkeği Hakkında Tüm Gerçekler

3 dakika okuma süresi

İkizler Burcu Erkeği Hakkında Tüm Gerçekler

Kıvrak zekalı İkizler erkeğine temkinli ve zeki adımlar ile yaklaşmak için İkizler erkeğinin bilinmeyenlerine göz atın!

Bir vücutta çift kişilikli bir adam ile tanışmaya hazır mısınız? Oldukça zeki ve meraklı olan İkizler erkeği ile uzun bir ilişki yaşamayı arzuluyorsanız öncelikle çok yönlü olmalısınız. Peki ya başka nelere dikkat etmelisiniz? Daha İyi Yaşam olarak "İkizler Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Birçok şeyi aynı anda düşünür

Bu İkizler burcu erkeği aynı anda iki-üç ya da daha fazla şey düşünebilir. Fikirleri her gün değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ilk karşılaştığında güvenilmez bir insan tipi çizebilir.

İletişimde başarılıdır

Bu kıvrak zekalı, afacan erkek, insanlarla iletişim kurmada başarılıdır. Onda şeytan tüyü vardır. Ne yaparsa yapsınlar affedilirler. İlgi görmekten, etrafındakiler tarafından beğenilmekten çok hoşlanırlar.

Yeni bir şeyler öğrenmeden duramazlar

Ev hayatı onlara göre değildir. Sürekli yeni bir şeyler öğrenecekleri, yeni ve değişik türde insanlar tanıyacakları ortamlarda bulunmak isterler. Çevrelerinde inceleyebilecekleri insanlar varsa, kendilerini daha iyi hissederler.

 

Zor severler

Aşk konusunda çok ender olarak ciddi olurlar. Bir anda beğenip, bir anda fikir değiştirebilirler. Birçok kişiyle olurlar ama bu hepsine gönlünü kaptırdığı anlamına gelmez. Zor seven insanlardır.

Dengesiz davranışlar sergileyebilir 

Bir İkizler erkeğinin birlikte olacağı kadın, kesinlikle onu sıkmamalı, onun ani kararlarına hazırlıklı olmalıdır. Çünkü İkizler burcunda doğan bir erkek, sevdiği ve yere göğe sığdırmadığı bir kadınla ertesi gün görüşmek bile istemeyebilir.

Sorumluluk aldığında bunalır

İkizler erkeği için sorumluluk altına girmek çok zordur. Kendisini kapana kısılmış gibi hisseder.

Anı yaşar

Geleceğe dair ciddi kararlar almaktansa içinde bulunduğu anı yaşamayı tercih eder. İleriye dönük kararlar vermek, onlar için kısıtlayıcı bir unsurdur. Yerleşik ve düzenli hayatı pek sevmezler.

Çok yönlü bir partner elinde tutabilir

Bu burcun erkeğini, oyalamak ve elde tutabilmek için, kadının çok yönlü olması şarttır. Birlikte olduğu kadın, ona devamlı farklı ve ilginç konularda bir şeyler anlatabilen, ilgisini canlı tutan, gizemli, çözülmemiş bir yanı bulunan, kültürlü, yeniliklere açık, meraklı ve onunla gerçekten ilgilenen birisi olmalıdır.

Kıskanç ve bencil olması zordur

Eğer doğum anında sert bir yıldız etkisi almamışsa, kıskançlık ve bencillik çok yabancı kavramlardır.

Çocuğuyla dost, mükemmel bir baba olur

Eşine, sevdiklerine ve onların hayatlarına karşı son derece saygılı olan İkizler erkeği, aynı şeyi eşinden bekler. Çocukları en iyi anlayan burcun İkizler olduğunu biliyor muydunuz? Çocuksu ruhları, çocuklarla kolay iletişim kurmalarını sağlar. Onların yaşına inip onlar gibi davranabilirler. Hiçbir zaman sert ve otoriter bir baba olamazlar. Hayatlarında kural ve kısıtlamalara yer olmadığından, çocuklarına da aynı özgürlüğü tanırlar.

Bağlanırsa kopması zordur

Zor bağlanır ve bağlandığında kolay kopmaz.

Cinsellikte yenilikçidir

Cinsellikte deneyimcidir, bu yönde partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar.

Aniden sinirlenir ama kin tutmaz

Sinirlendiğinde hiç kimseyi önemsemez, ani parlamalar da bulunur. Hataları ve yapılan yanlışlıkları kolay affeder, kin tutmaz.

Ruh halini anlamak zordur

Mutlu veya mutsuz olduğunu anlamak çok zordur. Özellikle belli zamanlarda uçarı, belli zamanlarda ise içe dönük bir tavır sergilemeye çalışır. 

İkizler'in uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Yaşadığınız ilişkinin kısa sürmesini ve partnerinizin sizden sıkılmasını istemiyorsanız, sizinle ortak özellikleri fazla olan bir partner olarak Yay burcuna yaklaşmaya çalışmalısınız. Özellikle Yay burcuyla ortak paydalarınızın fazla olması ilişkinizde karşılıklı uyumun yaşanabileceğini gösteriyor. 

İkizler'in macera yaşayacağı burç

Hayatınızın her anında mutlu olmak ve unutulmaz bir ilişkinin paylaşımlarını yaşamak için mutlaka Balık burcuna şans ve fırsat tanımalısınız. Böylece hem duygusal anlamda, hem de isteklerinize cevap almanız yönünde kendinizi rahat ve mutlu hissedebilirsiniz. 

İkizler'in aradığı cinsel partner

Koç burcudur. Koç burcuyla yaşayacağınız bir ilişkide cinsellikte daha fazla mutlu olabilirsiniz. Sizi ve ruhunuzu anlaması çok daha kolaydır. Beklentilerinize cevap vermekte olumlu adımlar atması uyumlu olacağınızı işaret ediyor.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

Koç ve İkizler İlişkisi​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 14
  emoji
 • 2
  emoji
 • 3
  emoji
 • 6
  emoji
 • 8
  emoji
 • 5
  emoji
 • 7
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html