İkizler Burcu Aşk Uyum Haritası

4 dakika okuma süresi

İkizler Burcu Aşk Uyum Haritası

İkizler Burcu Aşk haritasını ele alıyoruz! Sizin ya da partnerinizin burcu İkizler ise içeriğin devamını kaçırmayın deriz!

Astroloji bir yol haritasıdır der astrologların büyük bir kısmı. Hayatımızı bu kadar derinden etkilediğine göre inkar etmek yanlış olurdu değil mi?

Konu burçlar olduğunda da durum değişmiyor! Hayata dair en çok merak ettiklerimiz hep aşk ile ilgili. Daha İyi Yaşam bu hafta tüm burçların aşk uyum haritasını sizlere sunmaya hazırlanıyor. ;Bugün sırada İkizler burcu var! İkizler burcu kadını ve erkeğinin diğer burçlarla aşk uyumunu öğrenmeye hazır mısınız? İkizler burcu, dışarıdan çok çapkın görünmesi gerçek aşk arayışı peşinde olmasından kaynaklanır. İkizler burcu kadını da erkeği de flörtöz davranışları ile dikkat çeker. İkizler burcu,gerçek aşkı bulana kadar denemekten hiç bıkmaz. Aşka aşıktır ancak sadakat konusunda ufak tefek sorunlar yaşayabilir.

İkizler ve Koç uyumu: İkisi de enerjik ikisi de hareketli ikisi de heyecanlı bir yapıya sahiptirler. Girdikleri her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen bu iki burç insanı birbirlerini tamamlar. Ancak ikizlerin başına buyruk hareketleri koçu kıskançlık krizlerine sokabilir. Anlayış ve sadakat sağlanırsa uzun soluklu bir aşk olacağı da kesindir.

İkizler ve Boğa uyumu: Bu iki burç arasında uyumlu bir aşk yaşanması beklenemez. Çünkü ikizlerin havai tavırları oturaklı boğayı sinirlendirecektir. Boğanın güven ve huzur arayışına karşın İkizlerin sürekli yeni heyecanlar peşinde olması başlı başına bir sorundur. Bu iki burç insanı birbirlerini cinsel yaşamda da tatmin edemezler.

İkizler ve İkizler uyumu: Birbirinin aynı olan bu kadın ve erkek birbirlerini her yönden tamamlarlar. Aralarındaki bap kuvvetli olur. Hayata bakış açıları ve hayattan zevk aldıkları noktalar benzerdir. Ancak ilişkilerinin ilerleyen senelerinde bu kadar benzerlik sıkıcı gelebilir. Eğer arada gerçek sevgi,saygı ve sadakat temelleri oluşturulursa uzun soluklu bir aşk yaşanmaması için hiçbir sebep yoktur.

İkizler ve Yengeç uyumu: Bu iki burç arasında uyumlu bir aşk yaşanır. Yengeçlerin hassas ve ılımlı tavırları ikizleri etkileyebilir. Yengeçler sevdikleri zaman fazlasıyla fedakar davranırlar. Eğer ikizler onlara sadık kalmayı başarabilirse aralarındaki bağ sonsuz olabilir.

İkizler ve Aslan uyumu: Aslanlar aşık olduklarında aşırı kıskanç olabilirler. Bu durum bir ikizlerin korkulu rüyaları arasındadır! Ancak sevildiği zaman ve sevdiği zaman ikizler için de aynı durum söz konusu olacaktır. Aradaki bağ gerçekten kuvvetli ise birbirlerini her yönden tamamlayabilirler. Aslanın pohpohlanmak isteyen yapısı ve ikizler burcunun çekiciliği bu ilişkinin gidişatını belirler.

İkizler ve Başak uyumu: Aralarında uyumlu bir ilişki olması zordur. Başaklar havai olmayan karakter yapısına sahiptirler. İkizlerin heyecanlı ve temposu yüksek hayatına ayak uydurmaktan yorulan Başaklar bir süre sonra duygularını sorgulamaya yönelecektir. Bu durum her iki taraf için de yıpratıcı olur.

İkizler ve Terazi uyumu: İkizler Terazilerin göz zevkine fazlasıyla hitap eder. Terazinin de kibarlığı İkizleri etkileyecektir. Bu iki burçta hava grubunda yer alır ve uçarı,dışa dönük,heyecanlı tiplerdir. Eğer aralarında güçlü bir sadakat bağı kurulursa uzun soluklu bir aşka yolculuk başlayabilir.

İkizler ve Akrep uyumu: İlk evrede birbirlerini çekerler. Ancak Akrep burcunun aşırı kıskanç tavırları ikizleri boğabilir. Bu ilişki de ipler Akreplerin elinde olursa uzun vadeli bir aşk yaşanabilir. Diğer türlü sıkılgan ikizleri elde tutmak mümkün değildir.

İkizler ve Yay uyumu: Birbirleri ile genel anlamda iyi anlaşırlar. Ancak eğer bir aşk yaşanacaksa öncelikle dost olmayı başarmalılar. İkiside dışa dönük ve heyecanlı yapıya sahiptirler. Ancak birbirlerini kısıtlamayıp özgürlük sınırlarına saygılı olurlarsa uzun vadeli bir aşk yaşayabilirler.

İkizler ve Oğlak uyumu: Uyumlu bir aşk yaşama ihtimalleri düşüktür. Oğlakların İkizleri kısıtlayan hal ve hareketleri yüzünden aşkları kalıcılık sağlayamaz. Ancak cinsel yaşamda her iki taraf da son derece tutkuludur. İlişkinin ağır basan yanı Oğlak olacaktır. Eğer arada çok güçlü bir sevgi bağı varsa aşkları uzun ömürlü olabilir.

İkizler ve Kova uyumu: Çok uyumlu bir aşk yaşamaları olasıdır. İkisi de arkadaş ortamlarının aranan kişileridir. Dışa dönük,heyecanlı ve özgürlük düşkünü tipler olmaları yönüyle de birbirlerine bağlanırlar. Eğer ciddi anlamda bir kişilik çatışması yaşamazlarsa bu ikili arasındaki uyum ve aşk sonsuz olacaktır.

İkizler ve Balık uyumu: Bu iki burç arasında uyumlu bir ilişki yaşanması zordur. Çünkü Balığın aşırı duygusal tavırları İkizleri sıkar. Enerji ve heyecan yönünden de birbirlerini tamamlayamazlar. Balık için çok hassas bir konu İkizler için sıradan bir konu olabilir. Hayata bakışlarının da farklı olması sebebiyle bu iki burç arasında uzun vadeli bir ilişki yaşanması çok zordur. Ya sizin burcunuz ve ikizler burcu arasındaki uyum nasıl?  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 3
  emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html