İkizler Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

İkizler Burcu 2017 Kasım Yorumu

İkizler burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının İkizler burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay insan ilişkilerinden yana şanslısın. Etkin iletişim kurma yeteneğini kullanarak yeni projeler başlatabilirsin. Sevgilinle evlenme ya da bir arkadaşınla ortaklığa girme kararı alabilirsin. Olaylara yüzeysel değil derinlemesine bakman gereken bir dönemdesin. 

4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca gizli düşmanlıklar konusunda dikkatli olmalısın. Dost sandığın biri arkandan iş çevirebilir. Gereksiz alışkanlıklarından arınmak için inisiyatif kullanabilirsin.

kasım7 Kasım'dan itibaren iş hayatın çok yoğun geçecek. Kendini günlük rutin işlerin içinde boğulmuş hissedebilirsin. Yoğun temponun içinde beden sağlığını ihmal etmemelisin. 

İşlerinde yanında çalışan kişilerden yoğun destek göreceksin. Kasım ayı boyunca aşk hayatında gerilim söz konusu olabilir. Karşı tarafı kırma ihtimalini göz ardı etmemelisin. Eğer evli isen çocuk yapma kararı alabilirsin. Yeni hobiler edinmek ve yaratıcılığını ortaya koymak için doğru aydasın. 

2017 Kasım ayı İkizler Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html