İdealist Yay Burcu Kadınları ve Bilinmeyenleri

3 dakika okuma süresi

İdealist Yay Burcu Kadınları ve Bilinmeyenleri

Yay burcu kadınlarının bilinmedik özellikleri Daha İyi Yaşam'da!

"Yay Burcu Kadınları ve Bilinmeyenleri"ni Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Fiziği ile dikkat çeker

İnce ve uzun görüntüsü, hareketliliği, gelişigüzel seçilmiş kıyafetleri ile Yay kadınları dikkat çekicidirler. "Ben böyle rahatım" diyerek, başkalarına göre uygun bulunmayan giysilerle dolaşabilecek kadar rahattır. Kendinden emin tavırları nedeniyle basit kumaşlardan bile olsa, kıyafetleri ilgi çekici bir tarza dönüşebilir. Makyaj yapmayı sevmez, doğal güzelliklerini ön plana çıkaran yürüyüşleriyle daha çok, vücut diliyle konuşmayı tercih eder. Onda doğal bir zarafet vardır.

Maddi özgürlüğü için erken davranır

Maddi özgürlüğünü erken yaşta kazanmak ister. İş ayırt etmez. Çalışkandır.

Sorumluluk sahibidir ve dürüsttür

Yay erkeklerine oranla hayatı daha ciddiye alır. Sorumluklarına, verdikleri söze oldukça bağlı ve kesinlikle akılcı olurlar. Dürüstlükleri ile çevrelerinde saygı uyandırırlar. Kimsenin hakkında kötü düşünmeyen, yardımsever tiplerdir.

"Ben bilirim"cidir

Tek hatası, ben bilirim diyerek ortaya çıkması ve olmadık yerlerde bilgiçlik taslamasıdır. Çoğu zaman ukala bulunabilir.

Flört onlar için yeni insanlar tanımaktır

Gençliklerinde biraz flörtçü yaşamayı sever, eğlenmek ve yeni insanlar tanımak güdüsüyle, oradan oraya koşar. Sosyal yaşamı çok hareketlidir. Gençlik döneminde yaşadığı maceraların sonu genelde hüsrandır.

Darbelerden her seferinde daha sağlam çıkar

Açık, iyimser, hayat dolu genç Yay kadını, kandırılmaya müsaittir. Büyük darbeler alsa da, bunlardan daha güçlenmiş şekilde, geç bile olsa, sağ salim çıkmayı bilir.

Cinselliğe düşkündür 

Enerjisi yüksek, fantezileri boldur. Anı yaşamayı tercih eder. Erkeğinin önderlik etmesini tercih etmez.

Evlilik için acelesi yoktur

Er ya da geç kendisine değer veren, onu kısıtlamayacak, hareketli hayatını ve inişli çıkışlı ruh halini dengeleyebilecek uygun eşin onu bulacağından emindir. Yay kadınıyla yapılan bir evlilik asla monoton olmaz. Neşeli, vurdumduymaz, gerektiğinde sorumluluklarını bilen bu hoş kadınla hayat eğlenceli geçecektir.

Zamanla dört dörtlük bir anne olur

İyi bir anne olmayı öğrenmesi biraz zaman alır. Çocuklarıyla arkadaş gibidir. Kocasından, iyi bir aile babası, koruyucu kaplan olmasını bekler. Onları anlayışla dinler ve sorumluluklarına çözüm üretmeye çalışır. Onları öğrenmeye teşvik eder ve iyi bir eğitim alması için elinden gelen her şeyi yapar. Gerektiği zaman çocuğunun iyiliği için kaslarını çatmayı da bilir.

İlişkisine emek verir

Fedakar bir tutum içinde hareket eder, ilişkisine zaman ayırır. Hareketli oluşu, sürekli yeni ortamlara girmesini, partnerinin sıkılmasını engeller. Samimi oluşu ilişkisine uyum sağlamasını kolaylaştırır. Yerine ve ortamına göre hareket eden bir yapısı vardır.

Yay'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Sizi mutluluğa götürecek en ideal aday İkizler burcu partneridir. İkizler burcunda doğmuş kişiler, uzun süreli bir ilişkinin varlığını hissetmenizi sağlayabilir. O yüzden isteklerinizi  ve sorunsuz bir ilişki içinde kalmanız İkizler burcuna şans ve fırsat tanımanıza bağlı. Böylece bazı aksilikler yaşamanız zorlaşabilir. 

Yay'ın macera yaşayacağı burç

Başak burçları ile yaşayacağınız bir ilişki, eğlenceli, maceralı günler ve mutlu anlar yaşamanızı sağlayabilir. Sosyal yaşamınızın aktif hale gelmesi başak burçlarıyla yaşayacağınız paylaşımlarla söz konusu olabilir. 

Yay'ın aradığı cinsel partner

Karşı cinsle yakın temas içinde bulunmayı ve ilişkinizde cinselliğin sorunsuz paylaşılmasını istiyorsanız mutlaka Koç burcundan biri ile ilişki geliştirmeye çalışmalısınız. Koç burçları ile cinsel mutluluğa ulaşmanız mümkündür.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html