İçerde Dizisi 24. Bölüm Fragmanı

1 dakika okuma süresi

İçerde Dizisi 24. Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi İçerde’nin yeni bölüm fragmanında neler oluyor dersiniz? İşte İçerde dizisi 24.bölüm fragmanı..

İçerde dizisinin 24. Bölüm fragmanında yine sular durulmuyor. Yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek olan dizide yeni gelişmeler olacak gibi. İçerde dizisinin 24. Bölüm fragmanında muhbirler, ortaklıklar, tutuklanmalar ve dahası..İşte İçerde dizisinin 24.bölümden detaylar..

İçerde Dizisi 24.Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Ekranların sevilen dizisi İçerde'nin 24.yeni bölümün heyecan dolu fragmanı yayınlandı. Hafta boyunca Kudret karakterinin kim olduğu merak konusuydu. Kudret meğerse Uğur Yücel çıktı.Kudret karakterinin "Ben Kudret Sönmez Tek. İnadına ölmedim." dediği sahne izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Kudret aynı zamanda Handan'ın patoronu. Mert, Handan'ın Kudret'le konuştuğunu duyuyor. Konuşmada geçen "Celal senin adamın olduğunu bilmiyor" demesi Mert'i çok şaşırtıyor.

İçerde dizisi 24.bölümünde Handan, Sar'ın Tahsin'i nasıl vurduğunu görür. Böylece Celal ile iş yapacakları kesinleşmiş olur. Bu gelişme Sarp ve Yusuf komiser için oldukça önemli. Çünkü Handan ve Celal'in yapacağı sevkiyatın yerini öğrenip polis baskını yapıp ikisini de tutuklamayı planlarlar. Ancak geçmişten gelen düşman tüm dengeleri değiştirir.

İçerde Dizisi 24. Bölüm Fragmanı

Haftanın En Çok İzlenenleri

PazartesiKırgın Çiçekler
SalıEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
ÇarşambaKara Sevda
PerşembeÇoban Yıldızı
CumaAşk ve Mavi
CumartesiKalbimdeki Deniz
PazarHayat Bazen Tatlıdır

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html