Hollywood Starlarının Güzellik Sırları

2 dakika okuma süresi

Hollywood Starlarının Güzellik Sırları

Jennifer Lopez'den Megan Fox'a, Julia Roberts'dan Cameron Diaz'a Hollywood starlarının güzellik sırlarını sizler için derledik.

Hepsi birbirinden ünlü ve birbirinden güzel kadınlar. Peki hepsinin birbirinden farklı olan sırları neler? Güzellik sırları tabi ki. Daha İyi Yaşam, sizler için Hollywood ünlülerinin güzellik sırlarını derledi. Birbirinden pratik bu yöntemlere göz gezdirmeye ne dersiniz?

Hollywood Starlarının Az Bilinen Doğal Güzellik Sırları 

Jennifer Lopez 

Dünyanın en seksi kadınlarından olan 49 yaşındaki Jennifer Lopez'in ise güzellik ve fit kalma sırrı greyfurttan geçiyor. Ara öğün ile ana öğün arasındaki süreçte acıktığı zaman yiyecek tüketmek istemeyen Jennifer Lopez, güzellik adına greyfurt kokluyor. Düzenli spor ve dans ile fiziğini hiçbir zaman kaybetmeyen Lopez, güzellik adına yemek yemekten kaçınıyor. 

güzellik

Megan Fox 

Dünyaca ünlü bir oyuncu olan Megan Fox'un güzellik ve fit kalma sırrı ise elma sirkesinden geçiyor. Her öğün öncesinde su bardağının dörtte biri kadar içen Fox, güzel fiziğini ise buna borçlu. Düzenli olarak tüketildiğinde kilo verdirme özelliği ile bilinen elma sirkesi formülüne başlamadan önce mide rahatsızlığınız olup olmadığınızı öğrenmenizde fayda var. 

güzellik

Cameron Diaz 

Amerikalı oyuncu 44 yaşında olmasına rağmen gençlere taş çıkaran cildi ve vücudu ile dillere destan bir güzelliğe sahip. Cameron Diaz'ın güzellik sırrı ise süt tozundan ibaret. Süt tozunu vücuduna peeling olarak uygulayan Diaz, bu peeling ile ölü derisinden çok hızlı bir şekilde kurtulduğunu savunuyor. Süt tozuna hiçbir işlem uygulamadan direk ya da hafifçe nemlendirerek cildine uygulayan Diaz bu güzellik sırrını yüzüne uygulamaktan kaçınıyor. 

güzellik

Julia Roberts 

Oscar ödüllü oyuncu Julia Roberts'ın güzellik sırrı zeytinyağından geçiyor. Zeytinyağı; cilt, saç ve şampuan gibi bir çok kozmetik ürününde son 10 yıldır sıklıkla kullanılan bir besin. Ünlü oyuncu da güzellik algısı için zeytinyağını cildine uyguluyor. Peki ya nasıl mı? Roberts, derin bir kaba elleri sığacak kadar zeytinyağı döküyor. Sonrasında ise ellerini yaklaşık olarak 15-20 dakika kadar zeytinyağında bekletiyor. Son derece pratik olan bu yöntemi evde denemenizde fayda var. 

güzellik

Demi Moore 

Demi Moore'un ise güzellik sırrı ülkemizde de sıklıkla uygulanan sülük yöntemi. Vücuduna uzmanlar yardımı ile sülük tedavisi uygulayan Moore; sağlık, güzellik ve cilt bakımı gibi birçok konuda bu bakım yöntemini uyguluyor. Siz, siz olun bu yöntemi evinizde uygulamayı denemeyin! 

güzellik

Sizin kolayca uyguladığınız doğal güzellik sırlarınız neler? Bizimle paylaşın :)

Sarkan Ciltlere Özel: Yumurta Akı ve Toz Şeker Maskesi Yapımı

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html