Hint astrolojisi burcunuzu yeniden yorumluyor!

1 dakika okuma süresi

Hint astrolojisi burcunuzu yeniden yorumluyor!

Hint astrolojisini daha yakından tanımak isteyenler için Daha iyi yaşam, astrolog Nesrin Özturna'nın yorumlarını sizlerle paylaşıyor! 

Burçlar hayatımızda büyük yer almakla birlikte çoğu kez hayatımızı şekillendirebiliyor.Güne başlarken bazı insanlar ilk olarak burcunu okumayı tercih ederken yine yeni bir haftanın ilk gününe burcumuzun haftalık burç yorumunu okuyarak başlıyoruz.

Hatta zaman geliyor tanıştığımız insana tanışmanın 10 dakikasından sonra burcun ne diye sorup onu kafamızda ona göre değerlendiriyoruz!

Evet astrolojiye ve burçlara madem bu kadar düşkünüz o zaman daha önce Hint astrolojisini de bir yerlerden duymuş olmalıyız. Hint astrolojisi insanın kendi benliğinin aydınlanmasını sağladığı gibi aynı zamanda bastırdığımız ve içimize attığımız ne varsa tüm yönlerimizi ortaya koyar.

Hint astrolojisi klasik hep bildiğimiz,duyduğumuz astrolojiden ne gibi farklı yönlere sahip diye sorarsak Klasik Batı astrolojisine göre burcunuz balık burcuysa eğer Hint astrolojisi bunu bir ay öne çeker ve bu astrolojiye göre sizin burcunuz kova burcuna denk gelir.

Yani Hint astrolojisi batı astrolojisini bir burç geriden takip eder. Hint astrolojisini daha yakından tanımak isteyenler için Daha iyi yaşam, astrolog Nesrin Özturna'nın yorumlarını sizlerle paylaşıyor!  Hint Astrolojisi Nedir? Neye Göre Yorum Yapar?

Hint Astrolojisine Göre Burçlar

Hint Astrolojisine Göre Koç Burcu

Hint Astrolojisine Göre Boğa Burcu

Hint Astrolojisine Göre İkizler Burcu

Hint Astrolojisine Göre Yengeç Burcu

Hint Astrolojisine Göre Aslan Burcu

Hint Astrolojisine Göre Başak Burcu

Hint Astrolojisine Göre Terazi Burcu

Hint Astrolojisine Göre Akrep Burcu

Hint Astrolojisine Göre Yay Burcu

Hint Astrolojisine Göre Oğlak Burcu

Hint Astrolojisine Göre Kova Burcu

Hint Astrolojisine Göre Balık Burcu        

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html